ATP Hertogenbosch - férfi páros

**ATP Hertogenbosch – Férfi páros**

A Hertogenbosch-i ATP-torna, hivatalos nevén Libéma Open, egy férfi teniszbajnokság, amelyet Hollandiában rendeznek. A torna ATP 250 besorolású, és minden év júniusában kerül megrendezésre füves pályán.

A férfi párosok versenye az egyik legizgalmasabb esemény a tornán. A világ legjobb párosai versenyeznek egymással a címért és a ranglistapontokért. A párosok kétfős csapatokból állnak, és a győzelemhez két nyert szettet kell elérniük.

A Hertogenbosch-i ATP-torna férfi párosok versenye mindig izgalmas meccseket kínál. A torna történetében számos neves páros nyerte meg a címet, köztük Łukasz Kubot és Marcelo Melo, valamint Henri Kontinen és John Peers.

Az idei év ATP Hertogenbosch – Férfi páros versenyére június 12-18. között kerül sor. A párosok világszerte versenyeznek a címért, és a győztes páros értékes ranglistapontokat szerez, és jelentős összegű pénznyereményben részesül.

Ha szereti a tenisz izgalmát, akkor ne hagyja ki az ATP Hertogenbosch – Férfi páros versenyét. A világ legjobb párosai a pályán lesznek, és a tenisz legszínvonalasabb mérkőzéseit fogják nyújtani.