ATP Dubai - férfi páros

**ATP Dubai - férfi páros**

A férfi párosok versenye az ATP Dubai Teniszbajnokság része, amely az ATP Tour 500 sorozat része. A tornát Dubajban, az Egyesült Arab Emírségekben rendezik meg.

A verseny 16 párost foglal magában, akik a főtáblán versengenek. A párosok négy csoportban játszanak körmérkőzést, a két legjobb páros mindegyik csoportból továbbjut az egyenes kieséses szakaszba.

Az egyenes kieséses szakasz nyolc párost tartalmaz. Az elődöntők győztesei a döntőben találkoznak, hogy eldöntsék a torna győztesét.

A férfi párosok versenye az egyik legnépszerűbb esemény a Dubaji Teniszbajnokság során. A világ legjobb párosai versenyeznek a címekért, és remek szórakozást nyújtanak a nézőknek.

A torna győztesei egy trófeát és pénzdíjat kapnak. A győztes pár fontos pontokat is kap az ATP ranglistán.