ITF W25 Changwon

**ITF W25 Csangvon**

Az ITF W25 Csangvon egy professzionális női tenisztorna, amelyet Dél-Koreában, Csangvonban rendeznek. A Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) World Tennis Tour része, amely a női profi tenisz második szintű versenysorozata.

**Dátumok és helyszín:**

A torna általában április végén vagy május elején kerül megrendezésre. A mérkőzéseket a Csangvoni Teniszkomplexumban játsszák.

**Versenyformátum:**

A torna egy 32 fős főtáblából áll, amely 16 egyéni és 8 páros mérkőzésből áll. A selejtezőket a főtábla előtt rendezik, hogy nyolc kvalifikáló helyet töltsenek be.

**Díjazás:**

A torna teljes díjazása 25 000 dollár, amely a győztesnek 3900 dollárt, a döntősnek pedig 2000 dollárt jelent. A páros győztesek 1950 dollárt, a döntősök pedig 975 dollárt kapnak.

**Ranglistapontok:**

Az ITF W25 Csangvon versenyen szerzett pontok segítenek a játékosoknak javítani a világranglistán elfoglalt helyezésüket. A győztes 50 pontot, a döntős pedig 34 pontot kap.