ITF M15 Setubal

**ITF M15 Setúbal**

Az ITF M15 Setúbal egy férfi profi tenisztorna, amelyet Portugália Setúbal városában rendeznek. A torna az ITF World Tennis Tour része, amely a második legmagasabb szintű profi teniszverseny, az ATP Tour után.

**Formátum**

A torna egy 32 fős egyéni táblával és egy 16 páros táblával rendelkezik. Az egyéni mérkőzéseket két nyert szettben játsszák, míg a páros mérkőzéseket egy nyert szettben.

**Díjazás**

A torna összdíjazása 15 000 dollár. A győztes 2250 dollárt, míg a döntős 1275 dollárt kap.

**Résztvevők**

A tornán a világ minden tájáról érkező profi teniszezők vesznek részt, köztük olyan feltörekvő sztárok, mint Francisco Cabral és Gastão Elias.

**Helyszín**

A torna a Complexo Desportivo do Bonfimban kerül megrendezésre Setúbalban. A létesítmény fedett pályákkal és kényelmes ülőhelyekkel rendelkezik.