ITF M15 Xativa - férfi páros

**ITF M15 Xativa - férfi páros**

Az ITF M15 Xativa egy férfi páros tenisztorna, amelyet az Xativa Teniszklubban rendeznek Xativaban, Spanyolországban. A torna az ITF World Tennis Tour része, és az egyik legfontosabb férfi páros tenisztorna a világon.

A torna $15.000 összdíjazással rendelkezik, és a győztes páros 90 ATP-pontot szerez. A döntőben a győztes páros trófeát és pénzdíjat kap, míg a vesztes páros éremmel és pénzdíjjal távozik.

A torna kétnapos kvalifikációs fordulóval kezdődik, amelyet egy 32 párost felvonultató főtábla követ. A mérkőzéseket a Xativa Teniszklubban játsszák, amely egy modern, 18 salakos pályával rendelkező teniszlétesítmény.

A torna mezőnye a világ minden tájáról érkező párosokból áll, köztük több magas rangú játékosból is. Az elmúlt évek győztesei között olyan neves párosok szerepelnek, mint Sergio Gutierrez Ferrol és Iván Gamarra Martins, valamint Pol Toledo Bagué és Oriol Roca Batalla.

Az ITF M15 Xativa egy izgalmas és versenyképes torna, amely kiváló lehetőséget kínál a párosoknak, hogy pontokat szerezzenek és javítsák világranglistájukat. A torna kiváló alkalom a teniszrajongók számára is, hogy élőben lássák a legjobb férfi párosokat akció közben.