ITF M25 Norman

**ITF M25 Norman**

Az ITF M25 Norman egy férfi hivatásos teniszturna, amelyet salakos pályákon rendeznek a franciaországi Normanban. Az esemény a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) Men's World Tennis Tour része, és az ATP Challenger Tour alsó szintjét képezi.

**Története**

Az ITF M25 Norman tornát 2021-ben alapították, és azóta is minden évben megrendezik. A győztesek között olyan feltörekvő tehetségek szerepelnek, mint Ugo Humbert és Arthur Fils.

**Formátum**

Az ITF M25 Norman egy 32 fős egyenes kieséses verseny, amelyben 16 páros is részt vesz. A verseny egy hétig tart, és a győztes pontokat szerez az ITF világranglistáján.

**Díjazás**

A torna összdíjazása 25 000 dollár, a győztes pedig 3 600 dollárt és 25 ITF-pontot kap.

**Helyszín**

Az ITF M25 Normant a Stade Municipal de Tennisben rendezik meg Normanban, Franciaországban. A létesítmény 10 salakos pályával rendelkezik, és egy lelátóval, amely több mint 1 000 néző befogadására képes.

**Nézők**

Az ITF M25 Norman népszerű esemény a helyi teniszrajongók körében. A torna lehetőséget kínál arra, hogy közelről követhessék a feltörekvő tehetségeket és a hivatásos tenisz izgalmát.