ITF M25 Waco

**ITF M25 Waco**

Az ITF M25 Waco egy férfiaknak szóló profi tenisztorna, amelyet Waco városában, Texasban rendeznek. A tornát az International Tennis Federation (ITF) szervezi, és az ITF Men's World Tennis Tour részét képezi.

**Megnyerhető díjak**

A torna 25 000 dolláros összdíjazással rendelkezik, amely a győztesnek járó 3600 dollártól a döntősnek járó 2120 dollárig terjed. A torna emellett ATP-pontokat is oszt ki, amelyek segítenek a játékosoknak javítani ITF-világranglistán elfoglalt helyezésükön.

**Lebonyolítás**

A tornát egy 32 fős egyenes kieséses táblán játsszák. A mérkőzéseket kemény pályán játsszák.

**Résztvevők**

A tornán olyan nemzetközi játékosok vesznek részt, akik az ITF Men's World Tennis Tour ranglistáján a legjobb 500 között szerepelnek.

**Története**

Az ITF M25 Waco tornát először 2022-ben rendezték meg. Az első torna győztese a francia Antoine Escoffier volt.

**Jelentősége**

Az ITF M25 Waco torna fontos esemény az ITF Men's World Tennis Tour naptárjában. Ez lehetőséget biztosít a feltörekvő játékosoknak, hogy pontokat gyűjtsenek, és javítsák világranglistán elfoglalt helyezésüket. A torna emellett hozzájárul a tenisz népszerűsítéséhez Waco városában és környékén.