ITF Greece F7

**ITF Görögország F7**

Ez a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) férfi teniszversenyének a görögországi Retimno adott otthont 2023. április 3-9. között. A torna a Futures Tournamok közé tartozik, amelyek a profi tenisz legalacsonyabb szintű versenyei. A teniszezők azért vesznek részt ezeken a tornákon, hogy ranglistapontokat gyűjtsenek és feljussanak a teniszhierarchiában.

Az ITF Görögország F7 torna salakpályán zajlott, és 32 egyéni és 16 páros mérkőzést rendeztek. A torna összdíjazása 25 000 dollár volt, és az egyéni bajnok 18 ATP-ranglistapontot kapott.

A torna győztese a 20 éves görög teniszező, Vasilis Maranis lett, aki a döntőben az olasz Giulio Zeppierit győzte le két játszmában. A páros bajnoki címet a magyar Nagy Péter és az olasz Daniele Capecchi páros szerezte meg, akik a döntőben a görög Vasilis Maranis és Evangelos Kyrmizidis kettősét verték két játszmában.