ATP Cologne MD

**ATP Köln MD**

Az ATP Köln MD egy tenisztorna, amelyet Németországban, Kölnben rendeznek. A torna az ATP World Tour 250 sorozat része, és kemény pályán játsszák. A tornát először 2020-ban rendezték meg, és azóta minden évben megrendezik.

A torna egyéni és páros versenyt is tartalmaz. Az egyéni verseny 28 játékost foglal magában, akik a főtáblán versenyeznek. A páros verseny 16 párt foglal magában, akik a főtáblán versenyeznek.

A torna győztesei pontszámot szereznek az ATP ranglistán. Az egyéni verseny győztese 250 pontot szerez, míg a páros verseny győztesei 150 pontot szereznek.

Az ATP Köln MD egy fontos esemény az ATP World Tour naptárában. Ez egy lehetőség a játékosok számára, hogy pontokat szerezzenek a ranglistán, és felkészüljenek a Grand Slam-tornákra. A torna szurkolók számára is nagyszerű lehetőség arra, hogy megnézzék a világ legjobb teniszezőit akcióban.