Labdarúgás Mali Premiere Division 00' Real Bamako Real Bamako 0-0 Djoliba AC Djoliba AC
Labdarúgás Gambiai GFA liga 00' Elite United 0-0 Brikama United
Labdarúgás Gambiai 2. osztály 00' Steve Biko FC 0-0 Gunjur United
Labdarúgás Dél-afrikai Premier 27' Golden Arrows [4] Golden Arrows 0-0 Bidvest Wits [9] Bidvest Wits
Labdarúgás Kuvaiti Szuperkupa 45' Al Kuwait SC Al Kuwait SC 0-0 Al Qadsia SC Al Qadsia SC
Labdarúgás Elefántcsontparti Premier Division 45' WAC d'Adjame [14] WAC d'Adjame 0-0 San-Pédro FC [5] San-Pédro FC
Labdarúgás Nigériai Premier Liga 60' Enyimba [8] Enyimba 1-0 Rivers United [11] Rivers United
Labdarúgás Nemzetközi barátságos klubmérkőzések 64' Pioneros de Cancun 0-2 Tepatitlan de Morelos
Labdarúgás Egyiptomi 1. osztály 69' El Masry [10] El Masry 0-0 Al Moqawloon Al Arab [3] Al Moqawloon Al Arab
Labdarúgás Bahreini 2. osztály 70' Qalali [6] Qalali 2-1 Al Tadamun Buri [9] Al Tadamun Buri
Labdarúgás Guatemalai tartalék liga 70' Club Comunicaciones Reserves Club Comunicaciones Reserves 1-0 Malacateco - tartalék
Labdarúgás Katar liga - U23 71' Al-Sailiya SC U23 0-1 Al Duhail U23
Labdarúgás Bahreini 2. osztály 76' Isa Town [4] Isa Town 0-4 Sitra [5] Sitra
Labdarúgás Szaúdi Premier Liga 81' Al Shabab Riyadh [7] Al Shabab Riyadh 2-3 Al Raed [10] Al Raed
Kosárlabda Finn Korisliigan 2 - 04:17 Kauhajoen Karhu [3] Kauhajoen Karhu 28-30 Kataja Basket [8] Kataja Basket
Kosárlabda Örmény League A 2 - 06:29 FIMA 28-29 Gyumri
Kosárlabda Litván NKL 2 - 04:43 [15] Silale 22-24 Kursiai [11] Kursiai
Kosárlabda Román Kupa - nők 4 - 03:20 Olimpia Brasov Women 54-59 ICIM Arad Women
Kosárlabda Adriatic League - 2. osztály 2 - 08:43 Siroki [7] Siroki 31-18 Split [6] Split
Kosárlabda Orosz Szuperliga 1 - nők 2 - 06:00 Rostov-Don - nők Rostov-Don - nők 31-27 Kazanochka Kazan - nők
Kosárlabda Litván NKL 2 - 04:23 [1] Neptunas 2 35-17 Silute [3]
Kosárlabda Litván NKL 2 - 09:23 Ereliai [10] Ereliai 34-25 Taurage [14] Taurage
Kosárlabda Litván NKL 2 - 04:02 Vytis [12] Vytis 39-20 Ezerunas [5]
Kosárlabda Litván NKL 2 - 06:52 [1] Telsiai 29-27 Gargzdu SC [9] Gargzdu SC
Kosárlabda Litván NKL 2 - 06:56 [2] Suduva 25-26 Perlas [6] Perlas
Kosárlabda Litván NKL 2 - 05:22 Jonava [13] Jonava 27-35 Delikatesas [8] Delikatesas
Kosárlabda Finn Korisliiga - nők 3 - 05:13 HBA Women 31-61 Vimpelin Veto Women
Kosárlabda Orosz Szuperliga 1 - nők 3 - 10:00 Nika Syktyvkar - nők 49-37 Vologda Chevakata - nők Vologda Chevakata - nők
Kosárlabda Cseh Kupa - nők 4 - 06:53 Havirov Women 48-83 SBS Ostrava Women SBS Ostrava Women
Kosárlabda Orosz Szuperliga 1 - nők 4 - 02:56 Stavropolchanka - nők 44-53 Dynamo Kursk 2 - nők
Kosárlabda Kubai TNA 4 - 06:10 Artemisa 41-56 Capitalinos Capitalinos
Röplabda Bulgaria National League Women Beroe Women 0-0 Kazanlak Volley Women Kazanlak Volley Women
Röplabda Bulgaria National League Women CSKA Sofia - nők CSKA Sofia - nők 0-0 Slavia Sofia Women Slavia Sofia Women
Röplabda Turkey Youth League Anadolu Voleybol - ifi 0-0 Spor Toto - ifi
Röplabda Izraeli regionális liga Hapoel Rehavia 0-0 Azrieli College Jerusalem
Röplabda Lengyel 3. liga - nők AZS UJK Kielce Women 0-0 UKS Victoria Wloszczowa Women
Röplabda Bolgár Szuperliga Levski Volley Levski Volley 0-0 Pirin Razlog
Röplabda Lengyel Junior bajnokság - nők Wola Warszawa U20 Women 16-14 Legionovia Legionowo II - női U20
Röplabda Török Kupa - nők Aydin BBSK Women 21-23 PTT - nők
Röplabda Matches Women 16-25 Panoráma SE - női U20 4-5 Kozgaz B - női U20
Röplabda CEV-kupa Olympiacos Piraeus Olympiacos Piraeus 22-23 Modena Modena
Röplabda Lengyel Junior bajnokság 20-25,22-25 MDK Warszawa U20 1-2 Radom U20
Röplabda Lengyel Junior bajnokság - nők 25-13,25-21 UKS Sokol 43 Katowice U20 Women 15-13 KPKS Halemba U20 Women
Röplabda Albán kupa - nők 21-25,11-25 Tirana Women 10-7 Partizani Tirana - nők Partizani Tirana - nők
Jégkorong IIHF Világbajnokság - U20, 1A osztály 1 - 00:00 Belarus U20 [3] Belarus U20 0-0 Norway U20 [4] Norway U20
Jégkorong Orosz VHL 1 - 00:00 Dynamo St Petersburg [4] Dynamo St Petersburg 0-0 Ermak Angarsk [30] Ermak Angarsk
Jégkorong Orosz VHL 1 - 16:41 Buran Voronezh [28] Buran Voronezh 1-0 Zauralie Kurgan [10] Zauralie Kurgan
Jégkorong Orosz VHL-B 2 - 13:59 HC Cheboksary 4-0 Kristall Saratov Kristall Saratov
Jégkorong Nemzetközi barátságos (csak rendes játékidő) 2 - 07:55 Russia Olympic 0-2 Slovakia Slovakia
Jégkorong Euro Hockey Challenge 3 - 00:00 Belarus Belarus 2-2 Dél-Korea Dél-Korea
Jégkorong Nemzetközi barátságos mérkőzések (csak rendes játékidő) - nők 3 - 07:31 Russia Olympic Women 2-1 Norway Women
Jégkorong Orosz MHL 3 - 00:00 Chaika U20 [13] Chaika U20 2-0 Reaktor U20 [6] Reaktor U20
Jégkorong IIHF U20 World Championships Div 1B 3 - 17:00 Észtország - U20 [2] Észtország - U20 1-5 Franciaország - U20 [2] Franciaország - U20
Jégkorong Orosz VHL 3 - 20:00 Dynamo Tver [24] Dynamo Tver 0-3 Sokol Krasnoyarsk [14] Sokol Krasnoyarsk
Kézilabda Horvát 1. osztály - nők 00:00 Podravka Vegeta Women Podravka Vegeta Women 0-0 Split 2010 - nők Split 2010 - nők
Kézilabda Román Liga Nationala 00:00 Csm Focsani 2007 Csm Focsani 2007 0-0 CSM Fagaras CSM Fagaras
Kézilabda Román Liga Nationala 01:31 HC Dobrogea Sud [6] HC Dobrogea Sud 0-0 CS Baia Mare [3] CS Baia Mare
Kézilabda Katari Fed Cup 21:10 Al Rayyan 5-5 Al Shamal
Kézilabda Román Liga Nationala 22:44 CSM Vaslui [11] CSM Vaslui 12-15 Dinamo Bucuresti [1] Dinamo Bucuresti
Kézilabda Észt Esiliiga 27:29 Coop Põlva Coop Põlva 13-13 Põlva/Arcwood
Kézilabda Katari Fed Cup 23:43 Al Wakra 12-10 Al Duhail
Kézilabda Román Liga Nationala 19:31 Dunarea Calarasi [8] Dunarea Calarasi 10-5 CSM Bacau [10] CSM Bacau
Kézilabda Román Liga Nationala 58:31 CSM Bucuresti [4] CSM Bucuresti 30-25 Potaissa Turda [2] Potaissa Turda
Tenisz ITF M15 Cancun 0-0 Nick Chappell 5-3 Tanner K Smith
Tenisz ITF W15 Cancun 15-0 Natsumi Kawaguchi 4-4 Karla Portalatin
Tenisz ITF M15 Monastir - férfi páros 0-0 Bocchi/Giacomini 6-4,1-1 Crepaldi/Ricca
Tenisz ITF M15 Monastir - férfi páros 0-0 De Bernardis/Taddia 3-6,2-4 Lakat/Mansouri
Tenisz ITF M15 Cancun 0-30 Joshua Ortlip 6-3,0-1 Juan C M Aguilar
Tenisz ITF M15 Doha - férfi páros 30-30 Freund/Mridha 7-6,0-0 Friberg/Wendelken
Tenisz ITF M15 Cancun 0-0 Reese Stalder 6-3,5-2 Alexis Canter
Tenisz ITF M15 Cancun 0-0 Gage Brymer 3-1 Shintaro Mochizuki
Tenisz ITF M15 Cancun [328] Julian Bradley 1-1 Justin Butsch [494]
Tenisz ITF M15 Doha - férfi páros 0-0 Kalenichenko/Liutarevich 0-0 Karatsev/Shyla
Tenisz ITF M15 Santo Domingo 0-15 A.J Catanzariti 7-6,2-2 Jose Olivares
Tenisz ITF M15 Doha A-40 Toby Martin 7-6,5-7,1-2 Adam Moundir
Krikett Krikett 12/12 15:30 Pearl Gladiators ,115/6 Swift Gallopers
Rögbi unió Egyetemi mérkőzés 61:36 Oxford 0-10 Cambridge
Floorball Floorball Világbajnokság - nők Negyeddöntő 0 - 01:52 Finnország - nők Finnország - nők 6-4 Szlovákia - nők Szlovákia - nők
Asztalitenisz Moszkvai Liga Pro Somon Husen 0-0 Dmitry Popov
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 11-7,9-11 Pavel Chernetsov 0-0 Denis Sayanov
Tollaslabda Italian Int. - selejtezők 21-19 Fabio Caponio 0-0 Julien Carraggi
Tollaslabda Italian Int. - selejtezők 11-21,21-16 Daniel Nikolov 13-13 Mikkel Enghoj
Tollaslabda Italian Int. - vegyespáros selejtezők 14-21 Christensen/Karlsson 8-6 Flynn/Liew
Tollaslabda World Tour Finals 19-21,21-15 Kento Momota 10-12 Anders Antonsen
Tollaslabda Italian Int. - női selejtezők 21-16 Maryna Ilyinskaya 8-9 Anastasiia Semenova
Curling GSOC Boost National - nők 12/12 16:23 Chelsea Carey 0-1 Silvana Tirinzoni
Vízilabda Világbajnokság - U20 1 - 02:30 Spanyolország - U20 2-0 Magyarország - U20
E-sport CS:GO - WESG Central Europe - selejtezők 12/12 16:20 OFFSET 0-0 Movistar Riders
E-sport CS:GO - WESG West Europe - selejtezők 12/12 15:47 LDLC LDLC 5-6 Vexed Vexed
E-sport CS:GO - BLAST Pro Series Global Final 12/12 15:45 Astralis Astralis 7-7 Team Liquid