Live Scores

Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 10' A.Bilbao (praym) Esports 4-4 A.Madrid (Void) Esports
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 10' Villarreal (Walker) Esports 2-1 Barcelona (Skripp) Esports
Labdarúgás Strandfoci - 36 perces játékidő 12' Franciaország - strand [3] Franciaország - strand 1-1 Lengyelország - strand [3] Lengyelország - strand
Labdarúgás Makaói 1. osztály 23' Sporting Macau 0-0 Casa de Portugal
Labdarúgás Izraeli Alef Liga - Play-Offs 23' Ihud Bnei Shefaram 0-0 Ironi Tiberias Ironi Tiberias
Labdarúgás Európai barátságos mérkőzések 23' FC Liefering FC Liefering 0-0 SV Ried SV Ried
Labdarúgás Lett Virsliga 24' FK Spartaks [6] FK Spartaks 0-0 BFC Daugavpils [5] BFC Daugavpils
Labdarúgás Fehérorosz tartalék liga 24' Slavia Mozyr Reserves 0-0 Energetik-BGU Minsk Reserves
Labdarúgás Izraeli Liga Bet - rájátszás 45' Maccabi Ironi Sderot Maccabi Ironi Sderot 0-1 Hapoel Mahane Yehuda Hapoel Mahane Yehuda
Labdarúgás Kenyai liga - nők 45' Nakuru West Queens FC - nők 0-3 Thika Queens - nők
Labdarúgás Kenyai Premier Liga 49' Sofapaka FC [12] Sofapaka FC 0-0 Ulinzi Stars [8] Ulinzi Stars
Labdarúgás Kenyai Premier Liga 62' Bandari FC [7] Bandari FC 4-1 Kariobangi Sharks [5] Kariobangi Sharks
Labdarúgás Kazakhstan Division 1 64' FK Kyran [1] FK Kyran 1-2 Okzhetpes Kokshetau [3] Okzhetpes Kokshetau
Labdarúgás Kenyai Premier Liga 65' [11] Bidco United 0-0 Vihiga United [15] Vihiga United
Labdarúgás Kazakhstan Division 1 65' FK Aksu [4] FK Aksu 2-0 FK Igilik [9]
Labdarúgás Kenyai Premier Liga 67' Nzoia Sugar [14] Nzoia Sugar 0-0 Nairobi City Stars [6] Nairobi City Stars
Labdarúgás Kazakhstan Division 1 67' FK Kairat Almaty II [7] FK Kairat Almaty II 2-0 Akademia Ontustyk [6] Akademia Ontustyk
Labdarúgás Kazakhstan Division 1 68' FK Maktaaral [2] FK Maktaaral 0-0 FK Taraz Karatau [5] FK Taraz Karatau
Labdarúgás Kazakhstan Division 1 68' FK Baykonur Kyzylorda [10] FK Baykonur Kyzylorda 2-1 Ekibastuz [8] Ekibastuz
Labdarúgás Európai barátságos mérkőzések 69' FC Zurich FC Zurich 2-2 Wil 1900 Wil 1900
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 3 - 05:00 BKN Nets (DRUPT) Esports 29-38 LA Clippers (FREX) Esports
Kosárlabda Ebasketball Liga Pro 4x5perc 3 - 04:50 BossVlados0_0 Esports 32-20 Rom1pr Esports
Kosárlabda Ebasketball Battle - 4x5 perc 2 - 02:11 PHI 76ers (VaerBer) Esports 29-24 GS Warriors (FasTiK) Esports
Kosárlabda Ebasketball Battle - 4x5 perc 2 - 00:42 CHA Hornets (blaylockk) Esports 30-23 BOS Celtics (IanJoe) Esports
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - nyugat 3 - 09:14 [2] Lakeside Lightning 47-32 Cockburn Cougars [11]
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - nyugat 3 - 10:00 [5] Rockingham Flames 46-42 Kalamunda Eastern Suns [12]
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - nyugat 3 - 08:26 [13] South West Slammers 45-49 Willetton Tigers [1]
Kosárlabda Arab Gulf Club Champs 3 - 10:00 Al Kuwait 44-49 Al Ahli Bahrain
Röplabda Mérkőzések Mountain Star 21-22 Tourbillon a Grande Vitesse
Röplabda Mérkőzések - nők 25-14,25-16 Bafia - nők 14-8 Mountain Stars - nők Mountain Stars - nők
Röplabda Russia Liga Pro 25-16 Energy-pro 0-3 Empire-pro
Baseball Koreai KBO 06/25 10:00 SSG Landers [4] SSG Landers 10-8 NC Dinos [5] NC Dinos
Jégkorong Eicehockey - 3x4 perc 3 - 01:39 I_Love_You (ILY) Esports 2-6 Kolhoz (4M3) Esports
Jégkorong Eicehockey - 3x4 perc 3 - 04:00 MOSKOW_kings (MKG) Esports 1-4 SolarPower (SLP) Esports
Kézilabda Algériai Division Excellence - nők 17:28 HC Mila - nők 8-10 NRF Constantine - nők
Tenisz ITF W15 L'Aquila 30-0 Federica Arcidiacono 0-0 Hina Inoue
Tenisz ITF W25 Perigueux - női páros 30-0 Albie/Jeanjean 0-0 Parry/Yerolymos
Tenisz WTA Eastbourne 0-0 [75] Camila Giorgi 0-0 Anett Kontaveit [27]
Tenisz ITF W15 Alkmaar - női páros 40-40 Lemoine/Mujan 1-0 Collins/Fourlis
Tenisz ITF M15 Bergamo - férfi páros 30-0 Fonio/Leite 0-3 Blanch/Dias
Tenisz ATP Eastbourne 0-0 [283] Max Purcell 0-0 Lorenzo Sonego [27]
Tenisz WTA Eastbourne - női páros 0-0 Kichenok/Ninomiya 0-0 Aoyama/Shibahara
Tenisz ITF W15 L'Aquila - női páros 0-0 Bertoloni/Trevisan 4-6,6-2,0-0 Raggi/Vanlangendonck
Tenisz ITF M25 Klosters - férfi páros 0-0 Erler/Neuchrist 4-6,0-0 Fallert/Moreno De Alboran
Tenisz Challenger Milan 0-15 [278] Pedro Cachin 6-0,2-4 Holger Vitus Nodskov Rune [236]
Tenisz WTA Bad Homburg 15-30 [76] Katerina Siniakova 6-2,5-3 Sara Sorribes Tormo [54]
Tenisz ITF M25 Klosters 0-30 [380] Francesco Forti 7-6,0-0 Aziz Dougaz [349]
Tenisz ITF M15 Bergamo 0-0 Riccardo Balzerani 6-3,2-3 Juan Ignacio Galarza
Tenisz Challenger Milan - férfi páros 0-0 Doumbia/Reboul 5-7,1-3 Kopriva/Lehecka
Tenisz ITF M25 Klosters - férfi páros 2-2 Staeheli/Tanner 3-6,6-4,0-0 Riedi/Stricker
Tenisz WTA Bad Homburg - női páros 15-0 Heisen/Peschke 4-6,2-5 Kichenok/Olaru
Tenisz ITF W25 Porto 0-0 Anastasia Tikhonova 2-6,3-4 Marina B Ribera
Tenisz ITF M25 Montauban 40-30 Antoine Escoffier 4-6,4-4 Valentin Royer
Tenisz ITF M25 Alkmaar 40-A [487] Marko Tepavac 5-7,0-0 Jelle Sels [342]
Tenisz ITF M15 Antalya - férfi páros 0-3 Dutra Da Silva/Kestelboim 6-4,6-6 Ho/Hsu
Tenisz ITF M25 Alkmaar 30-30 [426] Christopher Heyman 6-4,5-4 Gijs Brouwer [443]
Tenisz UTR Pro Tennis Series Ricany - nők 30-40 Jana Kareisova 1-6,5-2 Ludmila Kareisova
Tenisz ITF W15 L'Aquila 40-15 Anastasia Grymalska 6-1,4-6,3-2 Chiara Catini
Tenisz Davis Kupa 0-0 De Rossi/Galvani 6-4,0-0 Cozbinov/Snitari
Tenisz Davis Kupa 15-15 Joseph Imeh Ubon 6-2,4-6,3-2 Nkwenti Blaise Ngwohoh
Tenisz World Padel Tour Valladolid 0-0 Galan/Lebron 7-6,5-1 Diaz/Lijo Santos
Lóverseny Caen 06/25 13:21 Caen (7. futam) View
Lóverseny Doncaster 06/25 13:19 Doncaster (3. futam) View
Lóverseny Yarmouth 06/25 13:06 Yarmouth (4. futam) View
Lóverseny Chantilly 06/25 13:03 Chantilly (4. futam) View
Lóverseny Fairview (SA) 06/25 12:47 Fairview (D-Afrika) (6. futam) View
Agárverseny AUS Mandurah 06/25 13:47 futam Mandurah View
Agárverseny Newcastle 06/25 13:36 Newcastle (2. futam) View
Agárverseny AUS Mandurah 06/25 13:32 futam Mandurah View
Agárverseny Monmore 06/25 13:32 Monmore (3. futam) View
Agárverseny Crayford 06/25 13:23 Crayford (3. futam) View
Agárverseny AUS Mandurah 06/25 13:17 futam Mandurah View
Agárverseny AUS Mandurah 06/25 13:02 futam Mandurah View
Agárverseny AUS Geelong 06/25 12:47 futam Geelong View
Agárverseny AUS Mandurah 06/25 12:44 futam Mandurah View
Agárverseny AUS Geelong 06/25 12:28 futam Geelong View
Agárverseny AUS Mandurah 06/25 12:25 futam Mandurah View
Golf KPMG Women's PGA Championship 06/24 15:11 KPMG Women's PGA Championship View
Golf Travelers Championship 06/24 10:20 Travelers Championship View
Rögbi unió Six Nations - U20 21:55 Anglia - U20 [2] Anglia - U20 14-5 Skócia - U20 [6] Skócia - U20
Darts Online Live League Champions Week 2021 06/25 13:10 Jarred Cole Jarred Cole 0-3 Richie Burnett Richie Burnett
Asztalitenisz Setka Cup Women Anzhelika Shevchuk 0-0 Liudmyla Kabakova
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 3-11 Viktor Kotov 3-9 Iurii Prokhoruk
Asztalitenisz TT Star Series Jiri Vrablik 5-8 Michal Benes
Asztalitenisz Setka Cup 7-11,11-5 Serhii Lukianchuk 2-4 Anatolii Kostenko
Asztalitenisz Liga Pro Albert Bogomolov 2-2 Sergey Lanin
Asztalitenisz TT Cup Ukraine Women 8-11 Yulia Hodko 0-0 Karina Zavinovskaya
Asztalitenisz Setka Cup Women 7-11,11-13 Olha Kurpa 4-1 Karina Zharkova
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 11-3,10-12 Serhii Zazymko 4-1 Andrii Kaptanovskyi
Asztalitenisz Setka Cup 9-11,11-3,11-8,8-11 Michal Raska 2-3 Jan Blazek
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 11-9,11-9,7-11,4-11 Dmytro Derevinskyi 6-7 Vadym Komar
Asztalitenisz Liga Pro Kirill Malahov 0-0 Vladimir Beliakov
Asztalitenisz Setka Cup 11-7,13-11 Roman Bihun 4-8 Oleksii Bahrii
Asztalitenisz Liga Pro 11-8 Sergey Muslikov 5-2 Evgeny Anisimov
Asztalitenisz European Championship Women 15-13,11-8 Ying Han 6-2 Stephanie Loeuillette
Asztalitenisz European Championship Women Prithika Pavade 3-4 Elizabeta Samara
Asztalitenisz European Championship Women 8-11,11-7,11-3,11-4 Sabine Winter 4-4 Mateja Jeger
Asztalitenisz Setka Cup Women 8-11,11-13,11-7 Iryna Konkulovska 7-9 Romana Faflei
Asztalitenisz European Championship Women 8-11,11-8,7-11,14-12,11-9 Barbora Balazova 3-3 Jia Nan Yuan
Strandröplabda Orosz bajnokság - nők Ganenko/Frolova 3-4 Abalakina/Terentyeva
Strandröplabda Olasz Bajnokság 22-20 Geromin/Camozzi 0-0 Copelli/Paglini
E-sport KOG - Weibo Cup 00:00 Hero 1-0 AG Super Play
E-sport CS:GO - Spring Sweet Spring 01:51 Iberian Family 6-4 Sharks Sharks
E-sport DOTA2 - The International Quals 39:59 PuckChamp 0-1 Nemiga
E-sport CS:GO - EDC 00:34 Copenhagen Flames 15-13 Team Fiend