Skip Esports

Jégkorong Live In Play Betting & Odds, Fixtures and Results

Fixtures

Eicehockey - 3x4 perc 08/04 10:00 I_Love_You (ILY) Esports v Magnitude (MGN) Esports View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 10:00 Loko U20 v Amurskie Tigry U20 View
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 10:30 DINAMO WEB (DIW) Esports v Swooooi (SWT) Esports View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 10:45 MHK Ryazan - U20 v Russkie Vityazi U20 View
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 11:00 Swooooi (SWT) Esports v I_Love_You (ILY) Esports View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 11:00 Ermak Angarsk v Sokol Krasnoyarsk View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 11:00 Akademia Mihaylova U20 v HK Kapitan U20 View
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 11:30 Magnitude (MGN) Esports v d1SableD (D1S) Esports View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 12:00 Avangard Omsk v ROC View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 12:00 HC AZ Havirov U20 v VHK Vsetin U20 View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 13:00 Ladya - U20 v Tyumensky Legion U20 View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 13:30 Zauralie Kurgan v Yuzhny Ural Orsk View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 14:00 HC Kometa Brno - U20 v PSG Zlin U20 View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 15:00 Draci Sumperk v Vitkovice View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 15:00 Neftyanik Almetyevsk v AK Bars Kazan View
Fehérorosz Kupa 08/04 16:00 HK Brest v HK Lida View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 16:00 Dynamo St Petersburg U20 v Loko U20 View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 16:00 IHC Pisek v HC Pribram View
Fehérorosz Kupa 08/04 16:30 HK Neman Grodno v Miner Soligorsk View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 16:30 HC Sochi v SKA St Petersburg View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/04 16:30 Pardubice U20 v BK Mlada Boleslav - U20 View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/05 08:30 Mamonty Yugry U20 v HC Riga - U20 View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/05 09:00 Yuzhny Ural Orsk v HC Chelmet View
Barátságos klubmérkőzések (csak rendes játékidő) 08/05 09:00 Tyumensky Legion U20 v HC Sarmaty U20 View

Results

Eicehockey - 3x4 perc 08/04 09:00 Swooooi (SWT) Esports v Magnitude (MGN) Esports 4-2
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 08:30 d1SableD (D1S) Esports v I_Love_You (ILY) Esports 8-3
Eicehockey Live Arena - 3x4 perc 08/04 08:00 Ukraine (Coldsiemens) Esports v Belarus (Ensen) Esports 1-3
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 08:00 Magnitude (MGN) Esports v DINAMO WEB (DIW) Esports 5-3
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 07:30 d1SableD (D1S) Esports v Swooooi (SWT) Esports 1-5
Eicehockey Live Arena - 3x4 perc 08/04 07:24 Ukraine (Coldsiemens) Esports v Italy (Hammer) Esports 2-4
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 07:00 I_Love_You (ILY) Esports v DINAMO WEB (DIW) Esports 3-6
Eicehockey Live Arena - 3x4 perc 08/04 06:48 Ukraine (Coldsiemens) Esports v Poland (Kenp4Chi) Esports 2-6
Eicehockey Live Arena - 3x4 perc 08/04 06:12 Belarus (Ensen) Esports v Ukraine (Coldsiemens) Esports 6-2
Eicehockey Live Arena - 3x4 perc 08/04 05:36 Italy (Hammer) Esports v Ukraine (Coldsiemens) Esports 1-1
Eicehockey Live Arena - 3x4 perc 08/04 05:00 Poland (Kenp4Chi) Esports v Ukraine (Coldsiemens) Esports 3-3
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 03:35 RBW RBW (RBW) Esports v W1ld Beast (WBT) Esports 3-5
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 03:05 Blue Shallop (BSP) Esports v Kondory (KDR) Esports 7-4
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 02:26 RBW RBW (RBW) Esports v Kondory (KDR) Esports 3-2
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 02:04 Blue Shallop (BSP) Esports v W1ld Beast (WBT) Esports 4-6
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 01:35 Blue Shallop (BSP) Esports v Top GunZz (TGS) Esports 3-1
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 01:05 Kondory (KDR) Esports v W1ld Beast (WBT) Esports 4-4
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 00:35 RBW RBW (RBW) Esports v Kondory (KDR) Esports 1-2
Eicehockey - 3x4 perc 08/04 00:05 W1ld Beast (WBT) Esports v Blue Shallop (BSP) Esports 5-3
Eicehockey - 3x4 perc 08/03 23:35 RBW RBW (RBW) Esports v Top GunZz (TGS) Esports 6-3
Eicehockey - 3x4 perc 08/03 23:05 Kondory (KDR) Esports v Blue Shallop (BSP) Esports 5-3
Eicehockey - 3x4 perc 08/03 22:35 Top GunZz (TGS) Esports v W1ld Beast (WBT) Esports 1-7
Eicehockey - 3x4 perc 08/03 22:05 Blue Shallop (BSP) Esports v RBW RBW (RBW) Esports 2-4
Eicehockey - 3x4 perc 08/03 21:35 Top GunZz (TGS) Esports v Kondory (KDR) Esports 6-1
Eicehockey - 3x4 perc 08/03 21:05 W1ld Beast (WBT) Esports v RBW RBW (RBW) Esports 5-1
Eicehockey Live Arena - 3x4 perc 08/03 19:30 NJ Devils (Diamond) Esports v FLA Panthers (Gernaut) Esports 4-5
Eicehockey Live Arena - 3x4 perc 08/03 18:54 NJ Devils (Diamond) Esports v PIT Penguins (Hammer) Esports 3-2
Eicehockey - 3x4 perc 08/03 18:30 MOSKOW_kings (MKG) Esports v Pinguins Kings (PSK) Esports 4-8
Eicehockey Live Arena - 3x4 perc 08/03 18:18 NJ Devils (Diamond) Esports v BUF Sabres (Sam) Esports 5-3
Eicehockey - 3x4 perc 08/03 18:00 Red K1llers (RKL) Esports v SolarPower (SLP) Esports 4-7