Skip Esports

Results

Tenisz ITF W25 Kazan 03/08 08:50 Dana Shakirova v Daria Kudashova 0-0
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 08:46 Argentina (nikkitta) Esports v Netherlands (DangerDim77) Esports 0-3
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 08:46 England (dm1trena) Esports v Italy (Rus_1995_LAN) Esports 2-1
Tenisz ITF W25 Kazan 03/08 08:45 Ekaterina Yashina v Alina Silich 0-0
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 03/08 08:44 Lille (kit) Esports v Marseille (Dimqaa) Esports 1-0
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 03/08 08:44 Monaco (Void) Esports v Lyon (Critic) Esports 6-2
Strandröplabda FIVB Katara Cup 03/08 08:40 Andreatta/Abbiati v Jarra/Jawo 11-7
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 08:40 Leverkusen (Driller) Esports v B.M'gladbach (Rebels) Esports 1-2
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 08:40 Leipzig (KravaRK) Esports v Bayern (Nazario) Esports 3-2
Asztalitenisz Setka Cup Women 03/08 08:40 Marharyta Saltanovska v Alisa Dubrova 1-3
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 03/08 08:40 Oleksandr Zhuravlov v Pavlo Pyasta 3-0
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 03/08 08:40 Vitaliy Khamurda v Spartak Abalmaz 3-2
Asztalitenisz Setka Cup 03/08 08:35 Oleksandr Lykhytskyi v Roman Gnoevoy 0-3
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 08:34 Spain (orlovsky1) Esports v England (dm1trena) Esports 0-2
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 08:34 Italy (Rus_1995_LAN) Esports v Argentina (nikkitta) Esports 1-0
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 03/08 08:30 Monaco (Void) Esports v Marseille (Dimqaa) Esports 3-1
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 03/08 08:30 Nice (praym) Esports v Lyon (Critic) Esports 6-4
Tenisz ITF M15 Indore 03/08 08:30 Digvijay Pratap Singh v Siddharth Vishwakarma 0-1
Tenisz ITF M15 Indore 03/08 08:30 Tarun Anirudh Chilakalapudi v Dmitrii Baskov 0-0
Jégkorong Eicehockey - 3x4 perc 03/08 08:30 Zava_Penguins (ZAV) Esports v Nearbird_NBF (NBF) Esports 3-2
Asztalitenisz Setka Cup 03/08 08:30 Petr Dvorak v Vaclav Ezr 3-0
Asztalitenisz Setka Cup Women 03/08 08:30 Anastasiia Mydvetska v Oleksandra Tsiupko 3-0
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 03/08 08:30 Volodymyr Tuchkevych v Andrey Tsikhotskiy 3-1
Asztalitenisz Liga Pro 03/08 08:30 Vladimir Staroverov v Kirill Malahov 2-3
Asztalitenisz Cseh Liga Pro 03/08 08:30 Jiri Veselka v Vladimir Havlicek 1-3
Labdarúgás Esoccer Liga Pro - 12 perc játékidő 03/08 08:25 Saturn Rama (SAT) Esports v Rockman (ROC) Esports 3-0
Labdarúgás Esoccer Liga Pro - 12 perc játékidő 03/08 08:25 Abeldos United (ATD) Esports v AB OVO (ABV) Esports 2-2
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 03/08 08:25 Artem Tkachenko v Dmitriy Belanchik 2-3
Asztalitenisz Setka Cup 03/08 08:25 Kostiantyn Kovalchuk v Hennadii Buianover 3-1
Kosárlabda Ebasketball Live Arena - 4x5 perc 03/08 08:24 BKN Nets (Gatz) Esports v LA Clippers (Jiggling) Esports 41-31
Kosárlabda Ebasketball Live Arena - 4x5 perc 03/08 08:24 LA Lakers (Joker) Esports v MIL Bucks (Aphex) Esports 52-48
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 08:22 Netherlands (DangerDim77) Esports v Italy (Rus_1995_LAN) Esports 1-1
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 08:22 Argentina (nikkitta) Esports v Spain (orlovsky1) Esports 3-2
Asztalitenisz Setka Cup 03/08 08:20 Serhii Hot v Oleg Gil 2-3
Asztalitenisz Setka Cup 03/08 08:20 Yevhen Churpita v Volodymyr Melnykov 2-3
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 03/08 08:20 Samvel Melkumian v Adam Krasutskyi 0-3
Asztalitenisz WTT Star Contender Doha Women 03/08 08:20 Xiaoxin Yang v Mengyu Yu 1-3
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 08:18 Atalanta (KravaRK) Esports v Napoli (Strateg) Esports 3-0
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 08:18 AC Milan (Driller) Esports v Inter (Nazario) Esports 1-0
Asztalitenisz Liga Pro 03/08 08:15 Ivan Pandur v Aleksandr Savinsky 1-3
Asztalitenisz Liga Pro 03/08 08:15 Sergei Simonov v Andrey Lisov 3-1
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 03/08 08:15 Dmitriy Lebed v Maksym Kolos 2-3
Asztalitenisz Setka Cup 03/08 08:15 Stefan Yakimenko v Sergey Yatsenko 3-2
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 08:10 England (dm1trena) Esports v Argentina (nikkitta) Esports 6-1
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 08:10 Spain (orlovsky1) Esports v Netherlands (DangerDim77) Esports 2-2
Asztalitenisz Setka Cup Women 03/08 08:10 Lilia Andreeva v Karina Zharkova 3-0
Asztalitenisz Challenger Ochsenhausen 03/08 08:10 Jiri Martinko v Dimitrije Levajac 3-1
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 03/08 08:10 Dmytro Alekseenko v Denis Vakulenko 3-1
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 03/08 08:09 CLE Cavaliers (KING) Esports v UTA Jazz (FREX) Esports 72-91
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 03/08 08:08 BKN Nets (EZA) Esports v PHI 76ers (JABZ) Esports 76-84
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 08:06 Inter (Nazario) Esports v Lazio (Rebels) Esports 0-2
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 08:06 Napoli (Strateg) Esports v AC Milan (Driller) Esports 0-1
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 03/08 08:06 Argentina (kit) Esports v Belgium (praym) Esports 1-2
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 03/08 08:06 Netherlands (Critic) Esports v Italy (Dimqaa) Esports 2-2
Asztalitenisz Setka Cup 03/08 08:05 Roman Makarenko v Yuriy Kolesnik 2-3
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 03/08 08:05 Alexey Gamyanin v Serhii Poliakov 3-0
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 03/08 08:05 Vitaliy Khamurda v Pavlo Plushch 3-1
Asztalitenisz Ukrán Win Cup 03/08 08:00 Artem Khimenko v Serhii Baranovskyi 2-3
Tollaslabda Infinity Cup 03/08 08:00 Harutyun Poghosyan v Hovnan Khachatryan 2-0
Labdarúgás Esoccer GT Leagues – 12 mins play 03/08 08:00 Uruguay (Billiot) Esports v Austria (Kot) Esports 2-2
Labdarúgás Esoccer GT Leagues – 12 mins play 03/08 08:00 Czech Republic (Koko) Esports v Poland (Johnybegood) Esports 2-1
Labdarúgás Esoccer GT Leagues – 12 mins play 03/08 08:00 Chile (Poli) Esports v Belgium (Tommy) Esports 1-1
Asztalitenisz Ukrán Win Cup 03/08 08:00 Yevhen Masko v Roman Cherevko 3-2
Asztalitenisz Ukrán Win Cup 03/08 08:00 Nikolay Shalgorodskiy v Anatoliy Reva 3-1
Kosárlabda Ebasketball Battle - 4x5 perc 03/08 08:00 UTA Jazz (blaylockk) Esports v GS Warriors (ViTOR) Esports 70-76
Asztalitenisz Liga Pro 03/08 08:00 Aleksandr Merezhko v Alexandr Kononenko 3-0
Labdarúgás Esoccer Liga Pro - 12 perc játékidő 03/08 08:00 BlueMountState (BMS) Esports v Tabula Rasa (TBR) Esports 3-0
Labdarúgás Esoccer Liga Pro - 12 perc játékidő 03/08 08:00 Im Not Over (PNZ) Esports v Dallas Stars (DLS) Esports 5-2
Tenisz ITF W15 Antalya 03/08 08:00 Stefanie Auer v Miray Konar View
Tenisz ITF W15 Antalya 03/08 08:00 Carlota M Cirez v Agustina Chlpac View
Tenisz ITF W15 Antalya 03/08 08:00 Jazmin Ortenzi v Maileen Nuudi View
Tenisz ITF W15 Antalya 03/08 08:00 Cemre Anil v Jessie Aney View
Tenisz ITF W15 Antalya 03/08 08:00 Anhzelika Isaeva v Daria Shalamanova View
Tenisz ITF W15 Antalya 03/08 08:00 Polina Leykina v Enola Chiesa View
Tenisz ITF W15 Sharm El Sheikh 03/08 08:00 Sveva Mazzari v Katarina Kuzmova View
Tenisz ITF W15 Sharm El Sheikh 03/08 08:00 Barbora Matusova v Sophie Luescher View
Tenisz ITF W15 Sharm El Sheikh 03/08 08:00 Francesca Dell'edera v Nadine Keller View
Jégkorong Eicehockey - 3x4 perc 03/08 08:00 Magnitude (MGN) Esports v Punisher_Games (PGM) Esports 1-1
Asztalitenisz Setka Cup 03/08 08:00 Jan Holan v Filip Strejc 3-0
Asztalitenisz Setka Cup Women 03/08 08:00 Svitlana Yureneva v Yana Mykhailyk 1-3
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 03/08 08:00 Anton Molochko v Andrey Gordiy 3-1
Asztalitenisz Cseh Liga Pro 03/08 08:00 Ondrej Janku v Lukas Adamec 3-0
Labdarúgás Russia Premier League SRL 03/08 08:00 Arsenal Tula SRL Arsenal Tula SRL v Lokomotiv Moscow SRL Lokomotiv Moscow SRL View
Labdarúgás Turkey Super Lig SRL 03/08 08:00 Konyaspor SRL Konyaspor SRL v Fenerbahce SRL Fenerbahce SRL View
Labdarúgás Turkey Super Lig SRL 03/08 08:00 Trabzonspor SRL Trabzonspor SRL v Alanyaspor SRL Alanyaspor SRL View
Labdarúgás Russia Premier League SRL 03/08 08:00 Rubin Kazan SRL Rubin Kazan SRL v Saint Petersburg SRL Saint Petersburg SRL View
Labdarúgás Turkey Super Lig SRL 03/08 08:00 Antalyaspor SRL Antalyaspor SRL v Kasimpasa SRL Kasimpasa SRL View
Tenisz WTA Dubai 03/08 08:00 Paula Badosa Gibert v Jil Teichmann Cancelled
E-sport LOL - LCK CL 03/08 08:00 Hanwha Life Challengers v Fredit BRION Challengers View
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 03/08 07:55 Aleksandr Kuharchuk v Mykola Tovkach 3-1
Asztalitenisz WTT Star Contender Doha Women 03/08 07:55 Jian Zeng v Sarah De Nutte 3-2
Asztalitenisz WTT Star Contender Doha Women 03/08 07:55 Ye Lin v Ganna Gaponova 0-2
Asztalitenisz WTT Star Contender Doha Women 03/08 07:55 Polina Mikhailova v Jia Nan Yuan 0-3
Asztalitenisz Setka Cup 03/08 07:55 Ruslan Tolstykh v Valerii Danchenko 3-1
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 07:54 Lazio (Rebels) Esports v Napoli (Strateg) Esports 2-0
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03/08 07:54 AC Milan (Driller) Esports v Atalanta (KravaRK) Esports 0-1
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 03/08 07:52 Spain (Void) Esports v Belgium (praym) Esports 2-1
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 03/08 07:52 Netherlands (Critic) Esports v Argentina (kit) Esports 1-2
Strandröplabda FIVB Katara Cup Women 03/08 07:50 Esmee Boebner/Verge-Depre v Olsen/Bisgaard 2-0
Asztalitenisz Setka Cup 03/08 07:50 Mykhailo Hlaholev v Ihor Kuzmenko 3-1