Tenisz |
ITF W35 Boca Raton |
05/03 14:00 |
Kayla Cross v Kajsa Rinaldo Persson
|
|
2-6,2-6
|
|
Tenisz |
Premier Padel Sevilla |
05/03 14:00 |
Sanchez/Gutierrez v Galan/Chingotto
|
|
2-6,2-6
|
|
E-sport |
CS2 - CCT Europe Series 1 |
05/03 14:00 |
Gaimin Gladiators v AMKAL
|
|
1-2
|
|
Tenisz |
ITF W35 Boca Raton |
05/03 14:00 |
Mayu Crossley v Christasha McNeil
|
|
6-0,6-2
|
|
Strandröplabda |
Beach Pro Tour Brasilia |
05/03 14:00 |
Horl/Horst v Grimalt/Grimalt
|
|
0-2
|
|
Strandröplabda |
Beach Pro Tour Brasilia |
05/03 14:00 |
Wickler/Ehlers v Brouwer/Meeuwsen
|
|
2-1
|
|
Tenisz |
ITF W35 Yecla |
05/03 14:00 |
Sebastianna Scilipoti v Amandine Hesse
|
|
3-6,1-6
|
|
Tenisz |
ITF W15 Varberg - női páros |
05/03 14:00 |
Saner/Van Poppel v Herrmann/Podlinska
|
|
6-4,4-6,8-10
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/03 14:00 |
Yurii Priadko v Roman Boklah
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/03 14:00 |
Oleksandr Maslovets v Viktor Hyriavyi
|
|
0-3
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/03 14:00 |
Real Madrid (Raul) Esports v PSG (Ozil) Esports
|
|
3-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/03 14:00 |
Inter (Saigon) Esports v Man City (Prince) Esports
|
|
5-4
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/03 14:00 |
Miroslav Janca v Jonas Rak
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/03 14:00 |
Petr Machovec v Michal Drastich
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/03 14:00 |
Tomas Zahradnik v Martin Sobisek
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/03 14:00 |
Radim Pavelka v Gunar Krauter
|
|
3-0
|
|
Kosárlabda |
Algír Kupa - nők |
05/03 14:00 |
JF Koulba Women v MT Setif - nők
|
|
0-0
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/03 14:00 |
RB Leipzig (Depp) Esports v VfB Stuttgart (Cruise) Esports
|
|
1-0
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/03 14:00 |
Dortmund (Socrates) Esports v Bayern (David) Esports
|
|
4-3
|
|
Darts |
Modus Super Series - 10. hét |
05/03 14:00 |
James Vanbesien v Johnny Haines
|
|
1-4
|
|
Labdarúgás |
Dánia - U19-es liga |
05/03 14:00 |
Midtjylland - U19 v AGF U19
|
|
4-0
|
|
Kosárlabda |
Török EBBL |
05/03 14:00 |
Tusasspor v Uzman Akademi Vardar
|
|
80-80
|
|
Tenisz |
ATP Madrid |
05/03 14:00 |
Taylor Fritz v Andrey Rublev
|
|
4-6,3-6
|
|
Lóverseny |
Newmarket |
05/03 14:00 |
Newmarket (9. futam) v
|
|
View
|
|
Tollaslabda |
Luxembourg Open - férfi páros |
05/03 14:00 |
Noda/Ogawa v Dhanraj/Pavan Karri
|
|
View
|
|
Tenisz |
ITF W35 Santa Margherita |
05/03 14:00 |
Jil Teichmann v Sofia Shapatava
|
|
6-0,6-3
|
|
Labdarúgás |
Egyesült Arab Emírségek 1. osztály |
05/03 14:00 |
Dubba Al Husun v Dibba Al Fujairah
|
|
0-0
|
|
Labdarúgás |
Egyesült Arab Emírségek 1. osztály |
05/03 14:00 |
Al Jazira Al Hamra v Dubai United
|
|
0-4
|
|
Krikett |
Indiai Premier Liga |
05/03 14:00 |
Mumbai Indians v Kolkata Knight Riders
|
|
145/10(18.5)-169/10(19.5)
|
|
Labdarúgás |
Fehérorosz 1. osztály |
05/03 14:00 |
FC Lida v FC Molodechno-Dyussh-4
|
|
0-1
|
|
Teremlabdarúgás |
UEFA Bajnokok Ligája |
05/03 14:00 |
SL Benfica v Palma
|
|
7-8
|
|
Labdarúgás |
Román Liga 2 |
05/03 14:00 |
CSC 1599 Selimbar v FC Buzau
|
|
2-1
|
|
Labdarúgás |
Uzbekistan 2nd Division |
05/03 14:00 |
Mashal Mubarek v Xorazm Urganch
|
|
4-0
|
|
Labdarúgás |
Orosz bajnokság - ifi |
05/03 14:00 |
Lokomotiv Moszkva - U19 v Krasnodar - U19
|
|
1-2
|
|
Labdarúgás |
Egyesült Arab Emírségek 1. osztály |
05/03 14:00 |
Al Dhaid v Dubba Al Husun
|
|
Postponed
|
|
Labdarúgás |
Egyesült Arab Emírségek 1. osztály |
05/03 14:00 |
Al Taawon v Al Jazira Al Hamra
|
|
Postponed
|
|
Jégkorong |
Világbajnokság - divízió 1A |
05/03 14:00 |
Szlovénia v Japán
|
|
3-1
|
|
Labdarúgás |
Lengyel III Liga |
05/03 14:00 |
Swidniczanka Swidnik v KSZO Ostrowiec
|
|
0-0
|
|
Labdarúgás |
Lengyel III Liga |
05/03 14:00 |
Carina Gubin v Unia Turza Slaska
|
|
3-1
|
|
Labdarúgás |
Lengyel III Liga |
05/03 14:00 |
Zawisza Bydgoszcz v Blekitni Stargard
|
|
2-4
|
|
Labdarúgás |
Lengyel III Liga |
05/03 14:00 |
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki v Mlawianka Mlawa
|
|
3-0
|
|
Labdarúgás |
Lengyel II Liga |
05/03 14:00 |
Polonia Bytom v Sandecja Nowy Sacz
|
|
4-2
|
|
Kosárlabda |
Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc |
05/03 13:56 |
MIL Bucks (SPEED) Esports v LA Lakers (KJMR) Esports
|
|
60-67
|
|
Agárverseny |
Kinsley |
05/03 13:56 |
Kinsley (2. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/03 13:55 |
Oleksii Hrymovskyi v Pavlo Babenko
|
|
0-3
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/03 13:55 |
Serhii Hovorunets v Pavlo Chyzh
|
|
3-1
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/03 13:50 |
Marek Chybinski v Krzysztof Zapala
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/03 13:50 |
David Mutl v Vaclav Nykl
|
|
0-3
|
|
Kosárlabda |
Ebasketball Battle - 4x5 perc |
05/03 13:50 |
LA Lakers (eLeL) Esports v NY Knicks (Dzojo) Esports
|
|
73-62
|
|
Kosárlabda |
Ebasketball Battle - 4x5 perc |
05/03 13:50 |
BOS Celtics (Ugren) Esports v NO Pelicans (Djapacmeister) Esports
|
|
67-73
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/03 13:50 |
Piotr Maruszak v Daniel Murawski
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/03 13:50 |
Milosz Sawczak Jnr v Adrian Spychala
|
|
3-0
|
|
Lóverseny |
Musselburgh |
05/03 13:50 |
Musselburgh (7. futam) v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Marseille-Borel |
05/03 13:49 |
Marseille-Borely (3. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Crayford |
05/03 13:49 |
Crayford (3. futam) v
|
|
View
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/03 13:48 |
Bayern (lowheels) Esports v Man City (d1pseN) Esports
|
|
1-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/03 13:48 |
Barcelona (Bomb1to) Esports v Real Madrid (Rus_1995_LAN) Esports
|
|
1-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/03 13:45 |
Barcelona (Walter) Esports v Bayern (Pascal) Esports
|
|
4-6
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/03 13:45 |
Real Madrid (Jason) Esports v PSG (Samuel) Esports
|
|
2-3
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/03 13:45 |
Napoli (Donatello) Esports v AC Milan (Spiderman) Esports
|
|
1-0
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/03 13:45 |
Juventus (Andrew) Esports v Lazio (Arthur) Esports
|
|
2-4
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/03 13:45 |
Bayer 04 (Seagal) Esports v VfB Stuttgart (Cruise) Esports
|
|
3-5
|
|
Tenisz |
ITF W100 Wiesbaden |
05/03 13:45 |
Julia Riera v Leyre Romero Gormaz
|
|
6-2,6-0
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/03 13:45 |
Jan Krames Sr v Tomas Liska
|
|
3-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/03 13:45 |
Dortmund (Socrates) Esports v RB Leipzig (Depp) Esports
|
|
3-5
|
|
Kosárlabda |
Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc |
05/03 13:44 |
PHX Suns (MIST) Esports v CLE Cavaliers (TYCOON) Esports
|
|
88-86
|
|
Agárverseny |
Newcastle |
05/03 13:44 |
Newcastle (3. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Mullingar |
05/03 13:42 |
Mullingar (6. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
WTT Saudi Smash - női selejtezők |
05/03 13:40 |
Ho Ching Lee v Ioana Singeorzan
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
WTT Saudi Smash - selejtezők |
05/03 13:40 |
Can Akkuzu v Snehit Suravajjula
|
|
3-0
|
|
Strandröplabda |
Austrian Beach Tour Neusiedl Women |
05/03 13:40 |
Berger/Hohenauer v Wiesmeyr/Saric
|
|
2-1
|
|
Strandröplabda |
Austrian Beach Tour Neusiedl Women |
05/03 13:40 |
Meersman/Gerl v Mascherbauer/Wengler
|
|
12-21
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup - nők |
05/03 13:40 |
Olga Melnik v Iryna Aseeva
|
|
3-2
|
|
Lóverseny |
Goodwood |
05/03 13:40 |
Goodwood (7. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Kinsley |
05/03 13:37 |
Kinsley (2. futam) v
|
|
View
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/03 13:36 |
Real Madrid (Rus_1995_LAN) Esports v PSG (Jekunam) Esports
|
|
1-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/03 13:36 |
Man City (d1pseN) Esports v Barcelona (Bomb1to) Esports
|
|
4-2
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/03 13:35 |
Karol Prokop v Krzysztof Wenda
|
|
Cancelled
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/03 13:35 |
Mykhailo Kistechko v Oleh Bindas
|
|
3-1
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/03 13:35 |
Konrad Kulpa v Petr David
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/03 13:35 |
Igor Shyndel v Yurii Kurishchenko
|
|
0-3
|
|
Darts |
Modus Super Series - 10. hét |
05/03 13:35 |
Justin Hood v Darius Labanauskas
|
|
4-3
|
|
Lóverseny |
Fairview (SA) |
05/03 13:35 |
Fairview (D-Afrika) (2. futam) v
|
|
View
|
|
Kosárlabda |
Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc |
05/03 13:34 |
PHX Suns (DIMES) Esports v DAL Mavericks (SKYFOX) Esports
|
|
70-65
|
|
Lóverseny |
Fontainebleau |
05/03 13:32 |
Fontainebleau (8. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Harlow |
05/03 13:32 |
Harlow (12. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
AUS Mandurah |
05/03 13:32 |
futam Mandurah v
|
|
View
|
|
Labdarúgás |
Egyiptom - Premier Liga - nők |
05/03 13:30 |
Delphi SC - nők v Talaea El Geish - nők
|
|
3-0
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/03 13:30 |
Brighton (Panic) Esports v Roma (Jack) Esports
|
|
3-3
|
|
Tollaslabda |
Luxembourg Open - nők |
05/03 13:30 |
Unnati Hooda v Tara Shah
|
|
0-2
|
|
Tenisz |
ITF M25 Santa Margherita - férfi páros |
05/03 13:30 |
Brebenel/Kivattsev v Wehnelt/Zahraj
|
|
3-6,3-6
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/03 13:30 |
Man City (Luigi) Esports v PSG (Samuel) Esports
|
|
1-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/03 13:30 |
Real Madrid (Jason) Esports v Bayern (Pascal) Esports
|
|
2-3
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/03 13:30 |
Sporting (Pontiac) Esports v Villarreal (Dennis) Esports
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/03 13:30 |
Jaroslav Hajek v Miroslav Cyrus
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/03 13:30 |
Daniel Vrbecky v Milan Kolar
|
|
0-3
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/03 13:30 |
Lukas Kantor v Tomas Lysek
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/03 13:30 |
Vaclav Kosar v Petr Serak
|
|
0-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/03 13:30 |
Napoli (Donatello) Esports v Juventus (Andrew) Esports
|
|
3-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/03 13:30 |
Inter (Cleo) Esports v Lazio (Arthur) Esports
|
|
1-2
|
|