ITF Ukraine F2 MD

**ITF Ukraine F2 MD**

Az **ITF Ukraine F2 MD** tenisztorna egy férfiak számára rendezett nemzetközi tenisztorna, melyet Ukrajnában rendeznek. A tornát a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) szervezi, és része az ITF World Tennis Tournak.

**Tornák:**

Az ITF Ukraine F2 MD egy **két héten át tartó torna**, amelyet általában május elején rendeznek. Minden évben két külön versenyt rendeznek:

* **1. hét:** F30 kategóriájú egyéni és páros verseny
* **2. hét:** F30 kategóriájú egyéni és páros verseny

**Díjazás:**

A torna összdíjazása **15 000 amerikai dollár**. Az egyéni győztes 18 ATP-pontot, míg a páros győztes 9 ATP-pontot kap.

**Helyszín:**

A tornát **Kijevben** rendezik, az **Olimpijszkij Nemzetközi Teniszakadémián**. Az akadémia 16 salakos pályával rendelkezik, amelyek a torna megrendezésére alkalmasak.

**Résztvevők:**

A tornán a világ minden tájáról érkező férfi profi teniszezők vesznek részt. A résztvevők között vannak ATP ranglistán szereplő játékosok, valamint fiatalabb, ígéretes játékosok is.

**Tervezett győztesek:**

Az ITF Ukraine F2 MD korábbi győztesei között szerepelnek olyan játékosok, mint: