ITF Italy F21 MD

**ITF Italy F21 MD**

Az ITF Italy F21 MD egy nemzetközi férfi tenisztorna, amelyet Olaszországban rendeznek. A torna a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) Men's Futures Tour része, és salakos pályán játsszák.

**Formátum**

A torna 32 egyéni játékosnak és 16 páros csapatnak ad otthont. Az egyéni verseny kieséses rendszerben zajlik, míg a páros verseny csoportkörös rendszerben.

**Díjazás**

Az egyéni győztes 2.500 dollár pénzdíjat és 27 ITF-pontot kap, míg a döntős 1.500 dollárt és 16 ITF-pontot kap. A páros győztesek 900 dollárt és 27 ITF-pontot kapnak, míg a döntősök 450 dollárt és 16 ITF-pontot kapnak.

**Túlmutató**

Az ITF Italy F21 MD fontos esemény a feltörekvő férfi teniszezők számára. Lehetőséget ad számukra, hogy nemzetközi tapasztalatot szerezzenek, és ITF-pontokat gyűjtsenek a rangsoruk javításához.

**Történelem**

Az ITF Italy F21 MD-t először 2023-ban rendezték meg. A tornát az olasz Teniszszövetség szervezte, és a Santa Margherita di Pula Tennis Clubban tartották.

**Jelentős győztesek**

A torna első győztese az olasz Mattia Bellucci volt, aki az egyéni versenyt nyerte meg. A páros versenyt az olasz Francesco Vilardo és Giulio Zeppieri nyerte meg.