ITF Korea F6 MD

**ITF Korea F6 MD Teniszverseny**

Az ITF Korea F6 MD Teniszverseny egy nemzetközi férfi páros teniszverseny, amely Dél-Koreában kerül megrendezésre. A torna az International Tennis Federation (ITF) által szervezett Futures Tour része, amely a hivatásos teniszezők alsó szintű versenysorozata.

* **Helyszín:** [Város neve], Dél-Korea
* **Időpont:** [Dátumok]
* **Pénzdíjazás:** [Összeg]
* **Borítás:** Keménypálya

**Formátum:**

A torna 32 párosból áll, akik egyenes kieséses rendszerben versenyeznek. Az első fordulótól kezdve az utolsó fordulóig két nyert szett szükséges a győzelemhez.

**Résztvevők:**

A torna résztvevői általában az ITF Futures Tour ranglistájának legjobb 1000 párosa közül kerülnek ki. Dél-koreai és nemzetközi párosok egyaránt részt vesznek.

**Kiemelkedők:**

A torna kiemelkedő párosai a verseny kezdete előtt kerülnek kiválasztásra az ITF Futures Tour ranglistája alapján. A kiemelt párosok előnye, hogy az első fordulóban szabadulást kapnak.

**Díjazás:**

A győztes pár megkapja a pénzdíjazás nagyobb részét, valamint pontokat az ITF Futures Tour ranglistáján. A döntős pár is részesül pénzdíjazásban és pontgyűjtésben.

**Történelem:**

Az ITF Korea F6 MD Teniszverseny 2017-ben rendezték meg először. Az első győztes páros a dél-koreai Nam Ji-sung és Song Min-kyu volt.