ITF W15 Palmanova - női páros

**ITF W15 Palmanova - női páros**

Az ITF W15 Palmanova egy női tenisztorna, amelyet a Spanyolországi Teniszszövetség (RFET) szervez. A torna a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) World Tennis Tour része, amely egy sor hivatásos tenisztorna, férfiak és nők számára egyaránt.

Az ITF W15 Palmanova a Balearen Palmas de Mallorca nevű városában található Palmanova Tenis Klubban kerül megrendezésre. A torna általában februárban kerül megrendezésre, és körülbelül 32 páros csapat vesz részt benne.

A verseny formátuma egy kieséses tábla, amelyben a párosok egyetlen mérkőzésen küzdenek meg egymás ellen. A győztes párok a következő körbe jutnak, amíg el nem érik a döntőt, amely két nyert szettből áll.

Az ITF W15 Palmanova tornán való részvételre jogosultak azok a női párosok, akik rendelkeznek az ITF által kiadott rangsorolással. A torna győztes párosa pontokat szerez az ITF rangsorába, amelyet arra használnak, hogy meghatározzák a játékosok jogosultságát más ITF-tornákra.

Az ITF W15 Palmanova egy fontos esemény a női teniszben, mivel lehetőséget biztosít a játékosoknak, hogy értékes rangsorpontokat szerezzenek és tapasztalatokat szerezzenek a nemzetközi versenyen. A torna szintén népszerű a teniszrajongók körében, akik élőben láthatják a tehetséges női játékosokat.