ITF M25 Mildura - férfi páros

**ITF M25 Mildura - férfi páros**

A torna 2023. október 16-22. között kerül megrendezésre a mildurai hard pályán. Az ITF M25 Mildura - férfi páros egy Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) férfi páros tenisztorna, amely 25 000 dollár összdíjazással rendelkezik. A torna része az ITF World Tennis Tournak.

A torna nyílt, azaz bármely férfi páros részt vehet. A párosok két játékosból állnak, akik együtt versenyeznek egymással. A torna egyetlen kieséses rendszerben kerül megrendezésre, ami azt jelenti, hogy a vesztes párosok kiesnek a tornából. A mérkőzéseket két nyert szettig játsszák, egy tie-breakkel a döntetlen szettek eldöntésére.

A torna győztes párosa 25 ATP-pontot kap, a döntős páros pedig 16 ATP-pontot. A torna győztesei meghívást kapnak az ITF M25 Mildura - férfi egyes versenyre.

A torna megrendezésére a Mildura Lawn Tennis Clubban kerül sor, amely egy teniszklub Mildura városában, Ausztráliában. A klub több teniszpályával és egyéb létesítménnyel rendelkezik, beleértve öltözőket, zuhanyzókat és vendéglátóhelyeket.

Az ITF M25 Mildura - férfi páros egy nagyszerű lehetőség a világ legjobb férfi párosainak, hogy pontokat szerezzenek és versenyezzenek egymással. A torna nagyszerű szórakozást is nyújt a szurkolóknak, akik világszínvonalú tenisznek lehetnek tanúi.