CIB Black Ball Open - nők

A CIB Black Ball Open - nők squash torna az egyik legnagyobb női squash verseny a világon. A tornát évente rendezik meg a budapesti Balatoni úti Squash Club pályáján. A torna díjazása meghaladja az 1 millió dollárt, és a világ legjobb női squash játékosai vesznek részt rajta. A torna győztese automatikusan kvalifikálja magát a következő évi PSA Világbajnokságra.

Az első CIB Black Ball Open - nők tornát 2003-ban rendezték meg. A torna győztese az akkor még csak 18 éves Nicol David volt. Azóta David még további hétszer nyerte meg a tornát, ezzel ő a legeredményesebb játékos.

A CIB Black Ball Open - nők torna az egyik legnépszerűbb squash esemény a világon. A tornát évente több mint 10 000 néző látogatja meg, és a közvetítései több mint 100 országban láthatók.

A CIB Black Ball Open - nők torna egy igazán színvonalas és izgalmas squash esemény, amely minden squash rajongó számára kötelező program.