ITF W25 Khimki WD

**ITF W25 Khimki WD**

Az ITF W25 Khimki WD egy női tenisztorna, amelyet Oroszországban, Khimkiben rendeznek meg. A torna része a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) World Tennis Tourjának, és a 25 000 dolláros pénzdíjazási kategóriába tartozik. A tornán egyéni és páros mérkőzéseket is játszanak.

A torna első kiadását 2021-ben rendezték, és gyors pályán játszották. A győztes a lengyel Katarzyna Kawa volt, aki a döntőben a német Mona Barthelt győzte le. A páros győztesei a francia Amandine Hesse és a horvát Tara Würth voltak.

Az ITF W25 Khimki WD az oroszországi tenisszezon egyik fontos eseménye, és lehetőséget nyújt a feltörekvő játékosoknak, hogy értékes pontokat szerezzenek a világranglistán. A torna népszerű a nézők körében is, akik izgalmas és magas színvonalú teniszmeccseket láthatnak.