ITF M25 Doboj

**ITF M25 Doboj - Az ITF Tenisz Torna Bemutatása**

Az ITF M25 Doboj egy férfi profi tenisztorna, amelyet Bosznia-Hercegovina Doboj városában rendeznek meg. A tornát az Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) szankcionálja, és a Men's Circuit részét képezi.

**Történelem**

Az ITF M25 Doboj tornát először 2021-ben rendezték meg. Az első tornagyőztes a boszniai Nerman Fatic volt.

**Formátum**

Az ITF M25 Doboj egy 32 fős egyenes kieséses torna, 16 párossal. A mérkőzéseket szettgyőztes rendszerben játsszák, két nyert szettig. Nincs döntőszett-játék, ehelyett az állást 10 pontból álló rövidítés dönti el.

**Díjazás**

A torna összdíjazása 25 000 dollár. A győztes 3750 dollárt, míg a döntős 2250 dollárt kap.

**Jelentőség**

Az ITF M25 Doboj egy fontos torna a fiatal és feltörekvő profi teniszezők számára. Lehetőséget nyújt számukra, hogy pontokat szerezzenek az ITF ranglistán, és tapasztalatokat gyűjtsenek a magasabb szintű versenyeken.