ITF M25 Vic - férfi páros

**ITF M25 Vic - férfi páros**

Az ITF M25 Vic egy tenisztorna, amelyet a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) szervez. A torna a Men's Futures Tour része, amely a professzionális tenisz legalacsonyabb szintje. A tornát Ausztráliában, Vic városában játsszák, és salakos pályákon zajlik.

A torna 32 párost fogad, akik a főtáblán küzdenek a címért. A párosok egyenes kieséses rendszerben játszanak, és minden mérkőzés két nyert szettig tart. A döntőt három nyert szettig játsszák.

A torna pénzdíjazott, a győztes páros 25 000 dollárt kap. Ezenkívül a párosok ATP-pontokat is szerezhetnek, amelyek segítenek nekik javítani rangsorukat.

Az ITF M25 Vic egy népszerű torna a feltörekvő teniszezők körében, akik próbálják bejutni a magasabb szintű versenyekre. A torna lehetőséget biztosít a játékosoknak, hogy tapasztalatokat szerezzenek és javítsák játékukat.