07/06 12:00 28 [428] Jeremy Jahn vs Markus Eriksson [445] 7-5,7-6
07/06 12:00 28 Rayane Roumane vs Jeroen Vanneste 5-7,2-6
07/05 13:10 27 Savriyan Danilov vs Rayane Roumane 6-7,3-6
07/05 13:00 27 [435] Zizou Bergs vs Jeremy Jahn [428] 6-4,2-6,6-7
07/05 11:00 27 [445] Markus Eriksson vs Facundo Mena [365] 7-6,6-4
07/05 11:00 27 Jeroen Vanneste vs Bastian Malla 6-3,6-1
07/04 17:10 26 Zizou Bergs vs Mauricio Echazu 6-1,6-2
07/04 16:55 26 Rayane Roumane vs Marvin Netuschil 6-2,6-2
07/04 13:40 26 Marco De Rossi vs Bastian Malla 4-6,2-6
07/04 12:00 26 Markus Eriksson vs Teodor Giusca 6-2,6-4
07/04 12:00 26 Teymuraz Gabashvili vs Jeroen Vanneste 3-6,4-6
**ITF M25 Lasne**

Az ITF M25 Lasne egy férfi profi tenisztorna, amelyet a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) szankcionált. Ez egy 25 000 dolláros díjazású esemény, amely Lasne-ban, Belgiumban kerül megrendezésre. A torna a férfi teniszezők számára szolgál platformként, hogy pontokat szerezzenek az ATP-ranglistán.

**Története**

Az ITF M25 Lasne tornát először 2021-ben rendezték meg. A torna győztese a brit Arthur Cazaux volt, aki a döntőben legyőzte a belga Gauthier Onclin-t.

**Formátum**

A torna egy 32 fős egyenes kieséses versenyből áll. A tornagyőztes a legtöbb pontot kapja, míg a többi résztvevő a teljesítményük alapján kap pontokat. A torna főtáblájára közvetlenül a legjobban rangsorolt játékosok kerülnek be, míg a többiek selejtező versenyen keresztül juthatnak be.