ITF M15 Santa Cristina MD

**ITF M15 Santa Cristina MD**

A Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) által szervezett ITF M15 Santa Cristina MD egy férfi profi tenisztorna, amelyet a Maldív-szigeteken, Santa Cristinán rendeznek. Az ITF Men's World Tennis Tour részeként a torna 15 000 dollár összdíjazással rendelkezik, és salakos pályán játsszák.

**Történelem**

Az ITF M15 Santa Cristina MD-t először 2022-ben rendezték meg. A torna győztese a spanyol Mark Jorda volt, aki a döntőben legyőzte az osztrák Max Neuchrist.

**Formátum**

A torna 32 egyéni versenyzőből és 16 páros csapatból áll. Az egyéni mérkőzések két nyert szettig, míg a páros mérkőzések egy nyert szettig tartanak.

**Jelentkezés**

A tornára való jelentkezés az ITF honlapján történik. A jelentkezési határidő általában a torna kezdete előtt 10 nappal van.