ITF W25 Kiryat Shmona WD

**ITF W25 Kiryat Shmona WD**

Az ITF W25 Kiryat Shmona WD egy női tenisztorna, amelyet Izrael Kiryat Shmona városában rendeznek meg. A verseny kemény borításon zajlik, és része a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) női áramkörének.

**Tornatörténet**

Az ITF W25 Kiryat Shmona WD-t először 2022-ben rendezték meg. Az első kiadást a belga Greet Minnen nyerte, aki a döntőben legyőzte a német Tamara Korpatscht.

**Formátum**

A verseny 32 szavas egyéni táblával és 16 szavas páros táblával rendelkezik. Az egyéni mérkőzések két nyertes szettig tartanak, míg a páros mérkőzések egy nyertes szettig tartanak.

**Díjazás**

Az egyéni győztes 25 000 dollárt kap, míg a döntős 15 000 dollárt visz haza. A páros győztesei 12 500 dollárt kapnak, míg a döntősök 6 500 dollárral távoznak.

**Jelentőség**

Az ITF W25 Kiryat Shmona WD fontos verseny a feltörekvő női teniszezők számára. Lehetőséget ad nekik, hogy pontokat szerezzenek az ITF-ranglistán, és feljussanak a ranglétrán. A verseny szintén előkészületként szolgál a nagyobb ITF-tornákra, mint például a WTA 125k versenyek és a Grand Slamek.