ITF Vietnam F7 MD

**ITF Vietnam F7 MD: Tenisztorna Vietnámban**

Az ITF Vietnam F7 MD egy professzionális férfi tenisztorna, amelyet a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) égisze alatt rendeznek. A torna a Futures Tour része, amely a hivatásos tenisz legalacsonyabb szintje.

**Helyszín:**

A torna Vietnámban, Binh Duong-ban kerül megrendezésre, a Becamex International Tennis Academy-n.

**Dátumok:**

A torna 2023. március 20-26. között kerül megrendezésre.

**Díjazás:**

A torna összdíjazása 15 000 dollár. A győztes 18 ATP-ranglista pontot, a döntős pedig 9 pontot kap.

**Formátum:**

A torna egy 32 fős egyéni főtáblából és egy 16 párosból áll. Az egyéni mérkőzéseket két nyert szettben játsszák, míg a párosokat egy nyert szettben.

**Résztvevők:**

A tornán a világ minden tájáról érkező hivatásos teniszezők vesznek részt, köztük vietnámi és nemzetközi játékosok is.

**Népszerűség:**

Az ITF Vietnam F7 MD egy népszerű tenisztorna Vietnámban. A helyi teniszrajongók nagy számban vesznek részt a mérkőzéseken, hogy szurkolják a kedvenc játékosaikat.

**Fontos esemény a vietnámi teniszben:**

Az ITF Vietnam F7 MD egy fontos esemény a vietnámi tenisz naptárában. A torna lehetőséget nyújt a vietnámi játékosoknak, hogy versenyezzenek nemzetközi ellenfelekkel, és ATP-ranglistapontokat szerezzenek.