ITF Women Joue-Les-Tours WD

**ITF Women Joue-Les-Tours WD**

A **ITF Women Joue-Les-Tours WD** egy nemzetközi női tenisztorna, amelyet Franciaországban rendeznek meg. A torna a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) versenynaptárának része, és a 25 000 dolláros ITF női körúthoz tartozik. A tornát először 1999-ben rendezték meg, és azóta minden évben megrendezik. A torna salakon kerül megrendezésre, és egyéni és páros versenyeket is magában foglal.

A torna győztesei között szerepel olyan neves játékosok, mint Ana Ivanovic, Daniela Hantuchová és Alizé Cornet. A 2022-es torna győztese a román Ana Bogdan volt, aki a döntőben legyőzte a francia Océane Dodint.

Az ITF Women Joue-Les-Tours WD egy népszerű torna a női teniszezők körében, és fontos szerepet játszik a jövőbeli bajnokok fejlesztésében. A torna minden évben vonzza a világ legjobb női teniszezőit, és nagyszerű alkalmat nyújt a rajongóknak, hogy élőben láthassák a jövő sztárjait.