11/12 18:00 29 [105] Taylor Townsend vs Ajla Tomljanovic [151] 6-3,2-6,6-2
11/11 18:25 28 [196] Rebecca Peterson vs Ajla Tomljanovic [151] 3-6,3-6
11/11 17:00 28 [105] Taylor Townsend vs Sofia Kenin [113] 6-1,6-4
11/10 18:55 27 [232] Ulrikke Eikeri vs Rebecca Peterson [196] 1-6,4-6
11/10 18:30 27 [154] Kayla Day vs Ajla Tomljanovic [151] 4-6,2-6
11/10 17:00 27 [105] Taylor Townsend vs Anna Karolina Schmiedlova [133] 6-1,6-0
11/10 17:00 27 [113] Sofia Kenin vs Danielle Lao [238] 6-4,6-3
11/09 20:15 26 [151] Ajla Tomljanovic vs Nicole Gibbs [108] 6-7,6-1,6-4
11/09 19:00 26 [158] Cagla Buyukakcay vs Anna Karolina Schmiedlova [133] 3-6,6-2,5-7
11/09 19:00 26 [105] Taylor Townsend vs Usue Maitane Arconada [234] 6-1,6-0
11/09 18:10 26 [152] Stefanie Voegele vs Kayla Day [154] 6-2,3-6,2-6
11/09 17:30 26 [196] Rebecca Peterson vs An-Sophie Mestach [350] Retired
**ITF Women Waco**

Az ITF Women Waco egy nemzetközi teniszbajnokság, amelyet évente Texasban, Wacoba rendeznek. A tornát a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) санкциониálja, és a W25 kategóriába tartozik.

A bajnokság kemény borításon zajlik, és 32 egyéni és 16 páros játékos részvételére nyitott. A kvalifikációs fordulóban 8 hely van, amely a főtáblára jutásért zajlik.

Az ITF Women Waco a sportolók számára értékes pontokat biztosít az ITF világranglistán. A torna győztese 50 pontot kap az egyéniben és 25 pontot a párosban.

A bajnokságot először 2016-ban rendezték meg, és azóta évente megrendezik. Az első győztes az amerikai Jamie Loeb volt. Az évek során számos világhírű teniszező is részt vett a versenyen, többek között Sloane Stephens, Naomi Osaka és Venus Williams.

Az ITF Women Waco egy nagyszerű alkalom a teniszrajongóknak, hogy világszínvonalú teniszt élvezzenek Texasban.

**Helyszín:** Waco Regional Tennis Center, Waco, Texas
**Borítás:** Kemény
**Kategória:** W25
**Díjazás:** 15 000 dollár
**Pontok az ITF világranglistáján:** 50 (egyéni) / 25 (páros)
**Első kiadás:** 2016