CONCACAF Gold Cup - selejtező

A CONCACAF Arany-kupa selejtezője egy labdarúgótorna, amelyet a CONCACAF (Észak-, Közép-amerikai és Karib-térségi Labdarúgó-szövetség) szervez. A torna 2019 óta kerül megrendezésre, és a győztes csapat kijut a következő évi CONCACAF Arany-kupára.

A selejtezőn 12 csapat vesz részt, amelyeket a FIFA-világranglista alapján osztanak két csoportba. A csoportokon belül a csapatok körmérkőzéses rendszerben játszanak, és az első két helyezett jut tovább az elődöntőbe. Az elődöntők győztesei jutnak be a döntőbe, amelynek győztese kijut a következő évi Arany-kupára.

A CONCACAF Arany-kupa selejtezője egy fontos torna, amely lehetőséget ad a kisebb CONCACAF-tagországoknak arra, hogy kijussanak a régió legnagyobb labdarúgótornajára. A torna szintén fontos felkészülési lehetőség a csapatok számára az Arany-kupára.