ITF M25 Uriage

**ITF M25 Uriage**

Az ITF M25 Uriage egy férfi tenisztorna, melyet a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) rendez az Uriage Tennis Clubban, Franciaországban. Az eseményt salakos pályán játsszák, és a 25 000 dolláros kategóriába tartozik.

**Története**

Az ITF M25 Uriage-t először 2019-ben rendezték meg. A torna kezdete óta az Egyesült Államok, Argentína, Ausztria, Németország és Franciaország játékosai nyertek rajta.

**Format**

A torna 32 egyéni és 16 páros versenyből áll. Az egyéni selejtezőt 16 játékos játssza, és 8 helyet osztanak ki a főtáblára. A főtáblán 24 közvetlen bejutott játékos és 8 selejtezős vesz részt. A páros versenyben nem tartanak selejtezőt, így 16 páros vesz részt a főtáblán.

**Díjazás**

Az egyéni győztes 25 000 dollárt, míg a döntős 12 750 dollárt kap. A páros győztesek 7500 dollárt, a döntősök pedig 3750 dollárt vihetnek haza.