ITF M15 Allershausen - férfi páros

**ITF M15 Allershausen – férfi páros**

Az ITF M15 Allershausen egy férfi páros tenisztorna, amelyet Németországban, Allershausenben rendeznek. A torna az ITF World Tennis Tour része, amely egy nemzetközi versenysorozat hivatásos teniszjátékosok számára.

**Versenyformátum**

A torna egy kieséses rendszerű versenyen zajlik, ahol a párosok egyetlen mérkőzést játszanak a továbbjutásért. A győztes párok a következő körbe jutnak, míg a vesztes párok kiesnek a tornából.

**Díjazás**

A torna összdíjazása 15 000 dollár, amelyet a győztes páros között osztanak szét.

**Résztvevők**

A tornán az ITF rangsorában szereplő párok vesznek részt a világ minden tájáról. A résztvevők közé tartoznak fiatal, feltörekvő játékosok és tapasztalt veteránok is.

**Története**

Az ITF M15 Allershausen férfi páros tornát 2019-ben alapították. Az első tornát Vullum Henriquez és Toms Kumbergs nyerte.

**Jelentőség**

Az ITF M15 Allershausen férfi páros torna egy fontos esemény a férfi párosok számára, mivel lehetővé teszi számukra, hogy pontokat szerezzenek az ITF rangsorában, és tapasztalatot szerezzenek a nemzetközi versenyzésben. Ez a torna emellett lehetőséget biztosít a fiatal játékosoknak, hogy megmérettessék magukat a világ legjobb párosaival szemben.