ITF M15 Recife - férfi páros

**ITF M15 Recife - Férfi Páros**

Az ITF M15 Recife - Férfi Páros egy professzionális tenisztorna, amelyet Brazíliában, Recifében rendeznek meg. A tornát a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) szankcionálja, és az ATP Challenger Tour része.

A torna páros formátumban zajlik, 16 párral a főtáblán. A párok kiemeltek alapján kerülnek kiemelésre, a kiemeltek a torna elején automatikusan a második fordulóba kerülnek. A torna egy kieséses rendszerben zajlik, a párok három nyert szettig játszanak.

A torna győztesei 15 ITF ranglistapontot szereznek, míg a döntősök 8 pontot kapnak. A torna pénzdíjazással is rendelkezik, a győztes páros 2000 dollárt, a döntős páros pedig 1000 dollárt kap.

A torna az ATP Challenger Tour része, amely a professzionális tenisz második szintje az ATP Tour után. A Challenger Tour tornák lehetőséget nyújtanak a fiatal és feltörekvő játékosoknak, hogy tapasztalatot szerezzenek és ranglistapontokat gyűjtsenek, miközben az ATP Tourra készülnek.

Az ITF M15 Recife - Férfi Páros egy nagyszerű lehetőség a teniszrajongók számára, hogy élőben lássák a világ legjobb párosait akció közben. A torna izgalmas mérkőzésekkel, magas szintű játékkal és szórakoztató légkörrel várja a látogatókat.