Az ITF M15 Vero Beach egy férfiak számára rendezett profi tenisztorna Vero Beach-en, Floridában, az Egyesült Államokban. Az esemény a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) World Tennis Tour része.

**Helyszín:** The Boulevard Tennis Club, Vero Beach, Florida, USA
**Pontérték:** 15 ATP-pont a győztesnek
**Egyéni tábla:** 32-es főtábla
**Páros tábla:** 16-os főtábla

**Jelentkezés:**

A játékosok az ITF hivatalos weboldalán jelentkezhetnek a tornára. A jelentkezési határidő általában a torna kezdete előtt 4 héttel van.

**Díjazás:**

Az egyéni győztes 15 000 dollárt, a döntős 8 000 dollárt, az elődöntősök 4 500 dollárt, a negyeddöntősök 2 500 dollárt kapnak. A páros győztesei 7 500 dollárt, a döntősök 4 500 dollárt, az elődöntősök 2 500 dollárt, a negyeddöntősök 1 500 dollárt kapnak.

**Szállás és utazás:**

A torna szervezői segítenek a játékosoknak szállást találni és utazási lehetőségeket biztosítani.

**A torna története:**

Az ITF M15 Vero Beach tornát először 2018-ban rendezték meg. Az első győztes az amerikai Bjorn Fratangelo volt. A torna azóta is népszerű esemény a profi férfi teniszezők körében.