Date R Hazai vs Vendég -
01/18 13:25 - LPGA Tournament of Champions vs View
01/19 16:56 - LPGA Tournament of Champions vs View
01/20 16:56 - LPGA Tournament of Champions vs View
Az LPGA bajnokok tornája egy golfverseny, amelyet minden év januárjában rendeznek az Egyesült Államokban. A versenyre az előző szezonban győztes játékosokat, valamint a korábbi LPGA bajnokokat hívják meg. A torna három fordulós, és az első két forduló után levágják a mezőnyt a legjobb 60 játékosra és holtversenyre. A harmadik fordulót a legjobb 30 játékos és a holtverseny játszotta, és a torna győztese az a játékos, aki a legkevesebb ütést éri el a három fordulóban.

A bajnokok tornája az LPGA Tour egyik legrangosabb versenye, és a győztes csapat 1,5 millió dolláros díjat kap. A torna nagy népszerűségnek örvend mind a rajongók, mind a golfjátékosok körében, és rendszeresen szerepel benne a világ legjobb női golfjátékosai. A bajnokok tornáját az LPGA Tour üzemelteti, és hivatalos szponzora a CME Group.