ITF M15 Marrakech

**ITF M15 Marrakech**

A Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) M15 Marrakech egy profi férfi tenisztorna, amely Marokkó Marrakesh városában kerül megrendezésre. Az M15 kategória a harmadik legalacsonyabb szintű profi férfi tenisztornák között, az ITF World Tennis Tour része.

A torna egyhetes, és 32 egyéni játékost és 16 párost számlál. Az egyéni győztes 15 ITF-ranglistapontot, míg a páros győztesei 9 ITF-ranglistapontot kapnak.

A torna 2023 áprilisában kerül megrendezésre a Royal Tennis Club de Marrakech kemény borítású pályáin. Ez a torna tökéletes lehetőség a feltörekvő fiatal játékosok számára, hogy ranglistapontokat gyűjtsenek és javítsák a helyezésüket.

A torna múltbeli győztesei közé tartozik a spanyol Carlos Alcaraz, aki 2019-ben 16 évesen nyerte meg az egyéni versenyt. A torna számos tehetséges játékosnak adott lehetőséget, hogy bemutassák képességeiket és előrelépjenek teniszes karrierjükben.