ITF M25 Chiang Rai - férfi páros

**ITF M25 Chiang Rai - férfi páros torna**

Az ITF M25 Chiang Rai egy professzionális férfi tenisztorna, amelyet 2023. március 27-től április 2-ig rendeznek meg Tajföldön, Chiang Rai városában. A torna az ATP Challenger Tour része, és 25 000 dolláros összdíjazással rendelkezik.

**A mezőny**

A tornán a világ minden tájáról érkező legjobb férfi párosok versenyeznek. A mezőnyben szerepelnek tapasztalt veteránok és feltörekvő tehetségek is.

**A pálya**

A torna a Chiang Rai Sports Center keménypályáján zajlik. A pálya gyorsabb játékstílust biztosít, izgalmas mérkőzéseket ígérve a szurkolóknak.

**A formátum**

A torna egy 16 páros, egyenes kieséses rendszerben zajlik. A párok két nyert szettig tartó mérkőzéseket játszanak. A döntőt három nyert szettre játsszák.

**A nyeremény**

A torna győztes párosa 25 000 dollár díjazásban részesül, míg a döntősök 12 500 dollárt kapnak. A többi pár is pénznyereményeket és ATP-pontokat kap helyezésük alapján.

**A szurkolóknak**

A Chiang Rai Sports Center nagyszerű lehetőséget kínál a szurkolóknak, hogy élőben élvezzék a magas színvonalú tenisz izgalmait. A pálya mellett étkezési lehetőségek és egyéb szórakoztató programok is elérhetők.

Az ITF M25 Chiang Rai férfi páros torna egy látványos esemény, amely a férfi tenisz legjobbjait hozza össze Thaiföldön. A szurkolók izgalmas mérkőzéseket és a világ feltörekvő tehetségeit láthatják.