ITF M25 Dallas

**ITF M25 Dallas**

Az ITF M25 Dallas egy férfi professzionális tenisztorna, amelyet Dallasban, Texasban rendeznek. A torna az ITF Men's Circuit része, amely a férfi teniszezők másodlagos profi versenysorozata az ATP Tour után.

A tornát először 2023-ban rendezték meg, és kemény pályán játsszák a Northlake Tennis Centerben. A torna 25 000 dolláros díjazással rendelkezik, és a győztes 25 ITF pontot szerez.

A torna vonzza a világ minden tájáról érkező legjobb férfi teniszezőket, akik ITF pontokért és ranglistás pozíciókért versenyeznek. A korábbi győztesek közé tartozik [Győztes neve].

Az ITF M25 Dallas egy izgalmas teniszélmény, amely lehetőséget nyújt a rajongóknak, hogy közelről láthassák a világ legjobb férfi teniszezőit.