ITF M15 Aprilia - férfi páros

**ITF M15 Aprilia - férfi páros**

Az ITF M15 Aprilia - férfi páros teniszverseny az International Tennis Federation (ITF) World Tennis Tour része, amely 2023. március 20-26. között kerül megrendezésre Apriliában, Olaszországban.

A torna 32 párból álló főtáblával és 16 párból álló selejtezővel rendelkezik. A főtábla párosai két nyert szett alapján kerülnek kiütésre, míg a selejtezőben négy nyert szett alapján. A torna összdíjazása 15 000 dollár, a győztes páros pedig 18 ponttal gazdagodik az ITF ranglistán.

A torna kiemelt párosai:

* [1] [páros neve]
* [2] [páros neve]
* [3] [páros neve]
* [4] [páros neve]

A torna nevezési határideje 2023. március 13. A sorsolást 2023. március 19-én tartják.

A torna a Sport Country Club Apriliában kerül megrendezésre, amely 12 salakos pályával és egy központi pályával rendelkezik. A helyszín könnyen megközelíthető Róma Fiumicino repülőteréről és a közeli vasútállomásokról.

A jegyek már kaphatók, és az árak 10-20 euró között mozognak. A jegyek a Sport Country Club Aprilia pénztárában vagy online vásárolhatók meg.

Az ITF M15 Aprilia - férfi páros egy izgalmas teniszverseny, amely a világ legjobb fiatal és feltörekvő párosainak ad otthont. A torna remek szórakozást nyújt a teniszrajongóknak, és lehetőséget biztosít a fiatal játékosoknak, hogy pontokat szerezzenek és ranglistán javítsák pozíciójukat.