ITF W25 Guimaraes - női páros

**ITF W25 Guimaraes - Női páros**

Az ITF W25 Guimaraes egy Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) által szervezett női tenisztorna, amelyet a portugál Guimaraesben rendeznek. A torna $25 000 összdíjazású, és salakos pályán zajlik.

A torna a nők ITF World Tennis Tour része, amely az ITF által szervezett hivatásos teniszversenyek második szintje a WTA Tour után. A tornán részt vevő játékosok ATP-pontokat szerezhetnek, amelyek hozzájárulnak a világranglistán elfoglalt helyezésükhöz.

A torna párosversenyből áll, amelyben 32 csapat vesz részt. A csapatok kieséses rendszerben versenyeznek, a győztes csapat pedig az első helyen végzett díjat és pontokat kap.

A torna évente kerül megrendezésre, és számos feltörekvő és tapasztalt női teniszezőt vonz. Az elmúlt győztesek közé tartozik:

* 2022: Jessika Ponchet és Renata Zarazúa
* 2021: Jéssica Bouzas Maneiro és Olga Danilovic
* 2020: Marina Bassols Ribera és Sara Sorribes Tormo
* 2019: Julia Grabher és Yana Sizikova

Az ITF W25 Guimaraes egy izgalmas és versenyképes tenisztorna, amely lehetőséget nyújt a női teniszezőknek, hogy fejlődjenek és előrehaladjanak a karrierjükben.