ITF M15 Herzlia - férfi páros

**ITF M15 Herzlia - Férfi páros**

Az ITF M15 Herzlia nemzetközi tenisztorna 2023. november 13-19. között kerül megrendezésre Herzliaban, Izraelben. A torna az ITF World Tennis Tour része, és 15 000 dollár összdíjazással rendelkezik. A férfi párosok kategóriában a világ legjobb teniszezői 16 párosból álló mezőnyben szállnak harcba a győzelemért. A párosok két nyert játszmáig játszanak, és a torna egyenes kieséses rendszerben zajlik.

A torna címvédője a Nadav Banchik/Noam Okun páros, akik a 2022-es kiadásban győztek. A páros kiemeléssel fog szerepelni a tornán, és igyekeznek megvédeni címüket. A versenyen számos tehetséges páros indul, köztük a Jannik Optiz/Mats Rosenkranz, a Louis Tessa/Sean Hodkin és az Ethan Quinn/Nathan Ponwith párosok.

A torna mérkőzéseit a Herzlia Tennis Centerben játsszák, amely 16 teniszpályával rendelkezik. A belépés ingyenes, és a közönség izgalmas és versenyképes mérkőzésekre számíthat.

Az ITF M15 Herzlia - Férfi páros torna egy nagyszerű lehetőség arra, hogy a tenisz rajongói élőben lássák a világ legjobb férfi párosait. A torna ígéretes mérkőzésekkel és izgalmas döntővel várja a közönséget.