WTA Vancouver - női páros

**WTA Vancouver - női páros**

A WTA Vancouver egy professzionális tenisztorna, amelyet Kanadában, Vancouverben rendeznek. A torna a WTA 125K sorozat része, amely a WTA Tour második szintje.

A női páros versenyen 16 csapat vesz részt, akik egy kieséses rendszerben versenyeznek. A mérkőzéseket két nyert szettig játsszák, a döntők kivételével, amelyek három nyert szettig tartanak.

A torna győztesei értékes pontokat kapnak a WTA ranglistán, és trófeát kapnak. A torna lehetőséget nyújt a feltörekvő játékosoknak, hogy tapasztalatot szerezzenek és fejlődjenek.

A WTA Vancouver női páros verseny egy izgalmas és versenyképes esemény, amely a tenisz legmagasabb szintű játékait kínálja. A nézők világszínvonalú tenisznek és jövőbeli bajnokoknak lehetnek tanúi.