ITF M15 Memphis - férfi páros

**ITF M15 Memphis - férfi páros**

Az ITF M15 Memphis egy professzionális férfi tenisztorna, amelyet a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) szervez. A torna az ITF Men's World Tennis Tour része, és 15 000 dolláros összdíjazással rendelkezik.

A torna a Memphis Racquet Clubban kerül megrendezésre Memphisben, Tennessee-ben, az Egyesült Államokban. Kemény borításon zajlik, és általában március elején tartják.

A tornán 32 páros szerepel az egyenes kieséses rendszerben. A párosok négy csoportban versenyeznek, és az egyes csoportok győztesei az elődöntőbe jutnak. Az elődöntő győztesei a döntőben versenyeznek a bajnoki címért.

Számos kiemelkedő páros versenyzett már az ITF M15 Memphis tornán, többek között:

* Nathaniel Lammons és Jackson Withrow
* Hunter Reese és Reese Stalder
* Aleksandar Kovacevic és Petros Chrysochos
* Tristan Boyer és Keegan Smith

A torna fontos esemény a férfi párosok számára, akik a világranglistán való feljebbjutásra törekednek. A torna győzteseinek ranglistapontokat és pénzdíjazást is adnak.