Open de France

Results

Date R Hazai vs Vendég -
09/22 05:42 - Open de France vs View
Az Open de France egy professzionális golftorna, amelyet minden évben Franciaországban rendeznek meg. A torna először 1906-ban került megrendezésre, és azóta is a legtemeletesebb európai golfesemények közé tartozik.

A tornát általában júniusban rendezik, és több mint 110 játékos vesz részt benne. A verseny három fordulóból áll, és a győztest az összesített legkevesebb ütéssel jutalmazza.

Az Open de France-t több neves játékos nyerte már meg, többek között Arnold Palmer, Sergio García és Rory McIlroy. A torna jelenlegi bajnoka Jon Rahm, aki 2022-ben hódította el a címet.

Az Open de France egy rangos és népszerű esemény, amely évről évre sok nézőt vonz. A torna nagyszerű alkalmat kínál a legjobb európai és nemzetközi golfozóknak arra, hogy megmérettessék magukat, és esélyt kapjanak a győzelemre.