ITF M15 Villa Carlos Paz - férfi páros

**ITF M15 Villa Carlos Paz - Férfi páros**

Az ITF M15 Villa Carlos Paz egy férfi páros tenisztorna, amelyet Argentínában, Villa Carlos Paz városában rendeznek. A torna az International Tennis Federation (ITF) Men's World Tennis Tour része, amely a professzionális teniszjátékosok körüli másodszintű túra.

A tornát salakpályán játsszák, és 16 páros indulhat rajta. A párosok egy kieséses rendszerben versenyeznek, a döntőt a legjobb két nyert szettben játsszák.

A torna győztesei pontokat szereznek az ITF ranglistán, ami lehetővé teszi, hogy magasabb szintű tornákon indulhassanak. A díjalap általában 15 000 dollár, a győztes páros pedig a teljes összeget kapja.

A torna évente kerül megrendezésre, általában januárban vagy februárban. A korábbi győztesek közé tartozik Facundo Díaz Acosta (kétszeres győztes) és Tomás Lipovsek Puches.

Az ITF M15 Villa Carlos Paz egy izgalmas esemény, amely lehetőséget kínál a feltörekvő férfi páros teniszezőknek, hogy pontokat szerezzenek és fejlődjenek a pályafutásuk során.