ITF M25 Trnava - férfi páros

**ITF M25 Trnava - férfi páros**

Trnavában, Szlovákiában rendezik meg az ITF M25 tenisztorna férfi páros versenyét. A torna az International Tennis Federation (ITF) World Tennis Tour része, amely a férfi tenisz legmagasabb szintű versenysorozata a Grand Slamek és az ATP Tour eseményei után.

A torna 32 páros részvételével zajlik, akik egyenes kieséses rendszerben versenyeznek a bajnoki címért. A párosok két szettből álló mérkőzéseken mérik össze tudásukat, és ha az eredmény 1-1 lesz, akkor egy harmadik, super tiebreak szett dönt a győztesről.

A bajnok páros 25 Hospitality Point-ot és 2 160 dollárt, míg a döntős páros 16 Hospitality Point-ot és 1 272 dollárt kap.

A torna győztese kvalifikációt szerezhet az ATP Challenger Tour versenyekre, amelyek a férfi tenisz másodlagos szintű versenysorozatai.

Az ITF M25 Trnava - férfi páros versenye izgalmas mérkőzéseket ígér a helyi és nemzetközi párosok részvételével. A teniszrajongóknak érdemes figyelniük ezt az eseményt, hogy megismerjék a felemelkedő tenisztehetségeket és tanúi legyenek a férfi páros tenisz legmagasabb szintű játékának.