ITF M25 Doha - férfi páros

**ITF M25 Doha - férfi páros**

Az ITF M25 Doha egy férfi páros tenisztorna, amelyet Katarban, Dohában rendeznek. A torna az International Tennis Federation (ITF) World Tennis Tour része.

**A verseny formátuma:**

A tornát 32 páros részvételével rendezik, akik kieséses rendszerben versenyeznek. A párosok 4 csoportba osztva kerülnek, és minden csoportból az első két helyezett jut tovább a negyeddöntőbe.

**A díjazás:**

A torna teljes díjazása 25 000 dollár, amelyet a győztes páros kap. A döntősök 12 500 dollárt, az elődöntősök 6 250 dollárt, a negyeddöntősök pedig 3 125 dollárt kapnak.

**A torna története:**

Az ITF M25 Doha tornát először 2023-ban rendezték meg. Az első torna győztesei az indiai Arjun Kadhe és Pranjala Yadlapalli lettek.

**A torna jelentősége:**

Az ITF M25 Doha torna fontos lépcsőfok a férfi párosok számára, akik a professzionális tenisz ranglétrán szeretnének feljebb jutni. A torna segít a játékosoknak javítani rangsorolásukat és felkészülni a magasabb szintű versenyekre.