ITF W25 Bengaluru

**ITF W25 Bengaluru Tenisztorna**

Az ITF W25 Bengaluru egy nemzetközi tenisztorna, amelyet a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) szervez 25 000 dolláros összdíjazással. A torna női játékosok számára kerül megrendezésre, és Bangalore városában, Indiában zajlik.

**Helyszín:** Bangalore, India
**Dátum:** [Dátumok megadása]
**Borítás:** Keménypálya
**Díjazás:** 25 000 dollár
**Kategória:** ITF World Tennis Tour

**Versenyzők:**

A tornán a világ minden tájáról érkező női teniszjátékosok vesznek részt, többek között ranglista helyezettek, feltörekvő tehetségek és helyi játékosok.

**Formatum:**

A torna egy egyenes kieséses versenyt tartalmaz egyesben és párosban is. Az egyesben 32 játékos vesz részt egy 32 fős sorsolásban, míg a párosban 16 páros vesz részt egy 16 páros sorsolásban.

**Díjak:**

A torna győztesei értékes WTA pontokat és pénzdíjakat kapnak. Az egyéni győztes 250 WTA pontot és 5400 dollárt, a páros győztesei pedig 140 WTA pontot és 2200 dollárt kapnak.

**Jelentőség:**

Az ITF W25 Bengaluru tenisztorna fontos esemény a nők teniszében, hiszen lehetőséget kínál a játékosoknak WTA pontok megszerzésére és a világranglista javítására. A torna egy értékes tapasztalat a feltörekvő játékosok számára is, és segít nekik felkészülniük nagyobb versenyekre.