ITF M25 Palmanova - férfi páros

**ITF M25 Palmanova - férfi páros**

A Palmanován rendezett ITF M25 férfi páros tornán a világ legjobb teniszezői mérik össze tudásukat. A torna 2023. március 6-12. között kerül megrendezésre, és összesen 32 páros indul a győzelemért.

A torna díjalapja 25 000 dollár, a győztes páros pedig 80 ATP-pontot szerez. A torna a férfi teniszezők egyik fontos állomása, akik igyekeznek minél több pontot szerezni a világranglistán.

A torna meccseit a Palmanova Teniszakadémia pályáin játsszák. A párosok két nyert szettig játszanak, és tie-break van az utolsó szettben is.

A torna meccseit élőben is lehet követni a torna hivatalos honlapján. A honlap a párosok eredményeit, a mérkőzések állását és a legfrissebb híreket is tartalmazza.

Ha Ön a tenisz szerelmese, ne hagyja ki ezt a lehetőséget, hogy a világ legjobb párosait láthassa versenyezni a Palmanova Teniszakadémián. Jegyek már kaphatók a torna hivatalos honlapján.