08/12 14:50 28 [144] Laura Pigossi vs Leolia Jeanjean [164] 6-4,3-6,4-6
08/12 13:30 28 [262] Lulu Sun vs Kristina Mladenovic [206] 6-3,6-1
08/11 17:35 27 [277] Jana Kolodynska vs Lulu Sun [262] 2-6,6-7
08/11 15:35 27 [202] Despina Papamichail vs Laura Pigossi [144] 2-6,4-6
08/11 13:00 27 [181] Natalija Stevanovic vs Kristina Mladenovic [206] 4-6,5-7
08/11 13:00 27 [164] Leolia Jeanjean vs Julia Riera [141] 6-2,7-6
08/10 20:50 26 Jana Kolodynska vs Carolina Bohrer Martins 7-5,7-6
08/10 16:35 26 Luiza Fullana vs Kristina Mladenovic 4-6,6-4,3-6
08/10 15:05 26 [372] Eden Silva vs Laura Pigossi [144] 4-6,0-6
08/10 13:00 26 Lulu Sun vs Varvara Lepchenko 6-7,7-5,6-2
08/10 13:00 26 [202] Despina Papamichail vs Ana Candiotto [447] 6-4,6-3
**ITF W80 Brasília**

Az **ITF W80 Brasília** egy professzionális női tenisztorna, amelyet 2021 óta rendeznek meg a brazíliai Brasíliában. A torna a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) World Tennis Tour része, és a nők számára a WTA 125K Series szintjének felel meg. A torna egész évben több versenyt is magában foglal, amelyeket salakon rendeznek.

**Díjazás**

Az ITF W80 Brasília összdíjazása 80 000 dollár. Az egyéni győztes 15 000 dollárt, a döntős pedig 8000 dollárt kap. A párosok győztesei 6000 dollárt, míg a döntősök 3000 dollárt nyernek.

**Résztvevők**

Az ITF W80 Brasilián a világ legjobb női teniszezői vesznek részt. A tornán Grand Slam-bajnokok, korábbi világelsők és feltörekvő tehetségek szerepeltek.

**Helyszín**

Az ITF W80 Brasília a SESC Clube Esportivo Asa Sulban kerül megrendezésre, amely Brasíliában található. A létesítmény 17 salakos teniszpályával rendelkezik, beleértve a verseny főpályáját is, amely 5000 néző befogadására alkalmas.

**Előzmények**

Az ITF W80 Brasília első kiadását 2021-ben rendezték meg. Az első egyéni bajnok a spanyol Sara Sorribes Tormo, míg a páros bajnokok a brazil Laura Pigossi és a francia Ashleigh Barty voltak.