ITF M15 Arequipa - férfi páros

**ITF M15 Arequipa - férfi páros**

Az ITF M15 Arequipa férfi páros egy professzionális tenisztorna, amelyet Peruban, Arequipában rendeznek. Az ITF World Tennis Tour része, amely a professzionális tenisz alacsonyabb szintű versenysorozata.

A torna salakos borításon zajlik, és általában augusztusban kerül megrendezésre. Az egyenes kieséses rendszerű versenyen 16 páros vesz részt. A győztes páros ITF-ranglistapontokat és pénzdíjat kap.

A torna számos tehetséges párost vonz a világ minden tájáról. A múltbeli győztesek közé tartozik Hugo Dellien és Federico Zeballos, akik a tornát 2018-ban nyerték meg.

Az ITF M15 Arequipa férfi páros egy nagyszerű lehetőség a felemelkedő teniszjátékosok számára, hogy ranglistapontokat szerezzenek, és nemzetközi tapasztalatokat szerezzenek. A torna izgalmas mérkőzéseket és magas színvonalú teniszszórakozást ígér.